Detail recenze: Autokemp Dole

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Blato

4/5

Cena
od 1 443 Kč/os
KajusaK:
Naše v podstatě první a poslední dovolená v Chorvatsku.

Ubytování

Stany - vybavení skoro jak všude, ale špinavé, neuklizené. Jednoduché obyčejné věci jako je hrnec byly k dispozici, zázraky nečekejte.


Strava a stravování

Sami jsme si vařili takže nám to vyhovovalo..


Vybavení, služby a personál

Katastrofa! .. Jeli jsme autem, jednou jsme se vrátili do kempu z výletu po dvanácté hod. v noci a hlídač nás nechtěl pustit dovnitř, že je otevřeno jen do dvanácti. (nikdo nám nic neřekl) auto jsme nechali stát před campem (umíte si představit jak jsme se o něj báli). Delegátka se ani jednou nepřišla zeptat zda něco nepotřebujeme, jak to bylo v jiných kempech..Když jsme si večer povídali před stanem tak došel opět hlídač, že estli budeme hlasití (což jsme opravdu nebyli) tak nás vyhodí z kempu pryč..Katastrofa!! Byli jsme nespokojení a zhnusení Chorvatskem kvůli personálu.Jinak v kempu nebylo vůbec nic zajímavé - ani blbé parkoviště.


Pláž a moře

Moře čisté (pozor na ježky), potápěli jsme se neustále, dokonce lovili mušle a další mořské potvůrky..Takže to bylo supr..Pláž bez slunečníků a lehátek, takže jsme si slunečník tahali..Nevadilo nám to ..


Okolí hotelu

Další katastrofa..Nato že to bylo pár km od Makarské tak mrtvo jak v krematoriu..Jedna ulička se stánkama, kde byly absolutní nesmysly a procházet to každej den to omrzí asi každého..Jeden bar a dvě restaurace - jedna převážně rybí perfektní a druhá do té jsme chodili skoro každý den a ve 23:00 nás vyhazovali od jídla..Pozor u kempu to opravdu nežije jak jsme čekali :)


Celkový dojem

Moře a krajina perfektní. Zbytek katastrofa..PS: cena piva = cena cigaret :D)


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h