Detail recenze: Balaton Hotel

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

3/5

Muja:
Byli jsme zde první týden v září.. Po přečtení recenzí jsme netušili, co nás čeká, ale byli jsme příjemně překvapeni a se vším spokojeni.

Ubytování

Bydleli jsme v šestém patře. Nábytek zde byl možná drobet starší, ale nebylo to poznat. Pokoj byl malý, ale to podle mne není žádná vada. Přece k moři nejedeme trávit celé dny na pokoji.


Strava a stravování

Není pravda, že každý den byla stejná jídla. Alespoň v našem případě to tak nebylo. Jídelníček byl pestrý. Někteří lidé si stěžovali, že ovoce nebylo doplňováno. Proto jsem to pozorovala. Vždy, když mističky s ovocem byly prázdné, obsluha donesla další. Akorát zde bohužel byli lidě, kteří hned celou míšu vzali a vysypali si ji do pytlíčku, proto mísa byla hned prázdná. Ovšem obsluha si toho po chvilince všimla a ovoce opět doplnila.


Vybavení, služby a personál

Personál hotelu byl příjemný, usměvavý, se vším pomohl a poradil. Je pravda, že je zde mladý personál, jak jsem se dočetla v předchozích recenzích. Ovšem žádní floutkové, jak tu někdo napsal. Slušní lidé s úsměvem na tváři. Paní uklízečka byla také příjemná ženská, pokoje uklízela každý den, každý druhý den je vysála, ani jsme jí nemuseli nechávat drobné na posteli. A trezor za příplatek jsme ani nepotřebovali.


Pláž a moře

Chodili jsme se koupat až na volnou pláž k hotelu Burgas. Nezdálo se mi to nějak daleko, alespoň to byla příjemná procházka. Pláž byla krásná, žádné řasy, krásně čisté moře. Akorát jeden den jsme zde měli hodně medůz, ale to se stane. Alespoň jsme si je v čistém moři pořádně prohlídli a další den byly pryč.


Okolí hotelu

Hotel byl v klidné části, nebyl zde slyšet žádný řev z centra. Líbilo se mi, že k bazénu měli přístup vlastně jen hosté hotelu a nechodili kolem něj cizí lidé po promenádě, jako jsem to viděla u jiných hotelů. Takže zde bylo příjemné soukromí. Obchůdel, kde měli otevřeno 24 hodin denně byl velmi blízko, k centru blízko, k pláži blízko. Zahrada hotelu hezky udržovaná.


Celkový dojem

Tento hotel určitě hodnotím kladně, moc se mi zde líbilo. Přátelům bych ho určitě doporučila.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h