Detail recenze: Bali Beach & Sofia Village Hotel

  Řecko, Kréta, Bali

3/5

Eduard Kasal:
Hotel v klidném středisku, velice dobrá kvalita ubytování, strava all inclusive nebyla na úrovni 5 hvězdiček, ale strava dobrá, dostatek zeleniny, příloh, sortiment nápojů dostatečný, personál vstřícný. Menší pláž přímo pod hotelem, který je ve svahu nad ní, uzavřený záliv, moře chráněno před vlnami, čisté, po 8-10 m hluboká voda. Tmavý písek. Ti kteří nenávidí dlouhé mělké pláže s vlnobitím, zde budou velice spokojeni, vhodné pro plavce. Vodní sporty dosažitelné. Personál vstřícný. Celkově lze říci, kdo hledá klidnou dovolenou s klidným mořem a chce si dobře zaplavat, bude spokojen. Možnosti cestování dobré, Bali se nachází přibližně v polovině ostrova (sever). Doporučuji.

Ubytování

Velmi dobré


Strava a stravování

Velmi dobré


Vybavení, služby a personál

Vše OK, pouze přístup na internet placený, placená lehátka na pláži. Animační programy naštěstí nejsou žádné. Bazén pro dospělé a mělký pro děti, na terase pod ním denní bar.


Pláž a moře

Pláž je přímo pod hotelem přístupná po schodech. Moře klidné, bez vln, hluboké, vhodné pro plavce, vhodné pro vodní sporty. Kryté i před větrem. Na pláži bar, kde se musí platit, 30 schodů nad ním bar, kde je vše v all inclusive.


Okolí hotelu

Obchody naproti hotelu, místní cestovka cca 150 m, půjčovny aut naproti.


Celkový dojem

Ideální místo pro toho, kdo hledá klidnou dovolenou s klidným, čistým a hlubokým mořem a kdo rád plave. Byli tam staří i mladí a rodiny s malými dětmi, všichni spokojeni. Pouze pro lidi s pohybovým hendikepem méně vhodné (jinak chůze po schodech je zdravá).


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.