Detail recenze: Bali Hotel MedPlaya

  Španělsko, Andalusie, Benalmádena

4/5

Lucie S.:
Větší hotelový komplex, který prošel větší rekonstrukci, se specializuje především na pobyty rodin s dětmi, které si zde opravdu užijí. Nevýhodou hotelu je poloha na kopci, dále od pláže.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel se skládá ze dvou budov a nabízí 376 pokojů. Pokoje jsou zrekontruované, voní novotou, moderně zařízené v teplých barvách. Hotel disponuje i rodinnými pokoji, které jsou větší. Díky tomu, že hotel leží na kopci, ze všech pokojů je pěkný výhled na pobřeží a popřípadě moře.


Strava a stravování

V tomto hotelu jsem měla možnost večeřet. Strava byla bohatá, pestrá a chutná. K dispozici byl studený a teplý bufet. Spousta zeleniny a ovoce, velký výběr moučníků a zmrzlin. Čerstvě připravované ryby, ostatní maso bylo také velmi dobré. Hotel má také vyhrazený koutek s jídlem pro děti - těstoviny, miniburgery, hranolky, atd.


Vybavení, služby a personál

Recepce, hotelová restaurace, bar s kavárnou, games room, animace probíhají vevnitř hotelu u venku u bazénu. V hotelové zahradě jsou tři bazény - jeden z toho pro děti - a dva bary u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Wi-Fi zdarma v recepci a v baru, internet za poplatek.


Pláž a moře

Největší nevýhoda, hotel se nachází v příkrém kopci, od pláže je vzdálen necelých 300 metrů, nutné přejít rušnou silnici. Pláž široká, písčitá, pozvolný vstup do moře, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 9 EUR za dvě lehátka a slunečník).


Okolí hotelu

Hotel se nachází přímo v centru letoviska Benalmadéna, stačí kousek sejít z kopce a nacházíte se u rušné silnice, kde je řada obchodů, barů, restaurací. Nedaleko se nachází přístav Puerto Marina, kde kotví luxusní jachty.


Celkový dojem

Hezký hotel, který bych doporučila především pro rodiny s dětmi a mladým lidem, kterým nevadí, že se hotel nachází dále od pláže. Hotel bych nedoporučila méně pohyblivým osobám, cestou od pláže nutno jít do příkřejšího kopce.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h