Detail recenze: Bali Mare Hotel

  Řecko, Kréta, Bali

2/5

Markéta:
Po přečtení recenzí - hlavně německých - jsme se s dcerou děsily, co nás bude v hotelu Bali Mare čekat. Zájezd jsme koupily jako last minute a byly jsme smířené se starým hotelem a nicmoc jídlem. Byly jsme ale příjemně překvapeny. Hotel je architektonickým snem, je sice omšelý, ale majitelé pokračují s rekonstrukcí. Ale je opravdu nádherný, postavený ve skále, v antickém stylu. Jídlo bylo výborné, snídaně sice jednotvárné, ale večeře bohaté a chutně připravené. Jenom ty schody - připravte se na kopce a věčné schody!!

Ubytování

odpovídající hotelu, standardní pokoj s koupelnou, velký balkon , omšelý bazěn. Má to atmosféru. Dostupnost do kouzelného městečka Bali cca 15 min. Vše sevřené mezi skalami, takže z kopce do kopce. Určitě nedoporučuji lidem s problémy pohybového aparátu- všude jsou kopce nebo schody.


Strava a stravování

Strava velmi dobrá, výběr velký - večeře. Snídaně jednoduché, ale stačí to.


Vybavení, služby a personál

Vybavení pokojů jednoduché., Televize, která je na nic. Lednička - fungující, sporák -nefungující. Občas netekla voda. Pro nenáročnou klientelu.


Pláž a moře

Pláž asi 300 m od hotelu, pěkná, dobře udržovaná. Jinak možnost "divokých" pláží, dostupných pěšky. Moře čisté, pěkné.


Okolí hotelu

Městečko Bali vzdálené cca 15 min. pěšky - nádhera. Možnost nákupů všude, jeden obchod vedle druhého, stejně tak taverny. Kousek na hlavní silnici, možnost pravidelného spojení Rethymno nebo Heraklion. Lístek v ceně asi 3 Euro, využívaly jsme autobus velmi často.


Celkový dojem

Moc se nám tam líbilo, lidé slušní, vstřícní, okolí nádherné, díky skalám se turismus nemůže tak rozšířit. Ale letovisko, které obsadili Rusové.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Páry
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.