Detail recenze: Hotel Bali Tropic Resort & Spa

  Indonésie, Bali, Tanjung Benoa

5/5

Vladi K.:
Nádherný hotel v balijském stylu, zasazený v nádherné exotické zahradě . Patrové bungalovy a několk barů a restaurací...

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velmi pěkné komfortní velké pokoje. Byli jsme ubytováni v patře, takže jsme měli terasu. Koupelna s vanou a sprchovým koutem, prostorná. Servis na přípravu kávy a čaje. Velké skříně. Čisto , voňavo a uklizeno.


Strava a stravování

Strava výborná, nepřeberné množství druhů rýže, masa, zeleniny a ovoce. Večeře bývaly tématické např. Thajská kuchyně, Balijská kuchyně, Indická kuchyně... Jídla byly vcelku pikantní, ale vždy byly označeny jak moc , tzn. vždy bylo možno si vybrat od těch nejméně po ty nejvíce pikantní. Naprostá spokojenost.


Vybavení, služby a personál

Personál neobyčejně milý,slušný , vlídný a ochotný řešit jakoukoliv situaci, či problém. Služby hotelu bez chybičky , vše klapalo tak jak má. Nemám jedinou výtku.


Pláž a moře

Koupat se u hotelu moc nešlo. Navíc byl odliv, takže zaplavat si bylo téměř nemožné, navíc na pláži zůstalo spoustu řas. Koupali jsme se proto v bazénu , nebo jsme jezdili či chodili na pláže, která byla vzdálenější.


Okolí hotelu

V okolí hotelu bylo pár restaurací a obchůdků. Jelikož je ale velmi levné taxi, dalo se cestovat všude možně po ostrově. V rámci hotelu byl k dispozci i shuttle bus, který jezdil do velké nákupní galerie.


Celkový dojem

Velmi kvaltní služby, ubytování i strava. Naprostá spokojenost.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Mládež
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.