Detail recenze: Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

  Maďarsko

4/5

Cena
od 1 200 Kč/os
Vlasta a Miluše:
Hotel, služby i strava perfektní. Bazény s termální léčivou vodou, teplý bazén s různými tryskami i plavecký s vodou 27oC v přízemí a v zahradě hotelu. Lehátka v zahradě (pohodlná, ne plastová) v ceně. Nebylo nutno chodit na termální koupaliště. Šla jsem tam jen jednou, ze zvědavosti. Na perličkovou koupel a masážní trysky fronta, lehátka za poplatek. A to jsme tam byly po sezoně. V hotelu nás nebylo mnoho, takže bazény byly volné (Češi jen 4 včetně nás). Jiné by to zřejmě bylo, kdyby byl hotel plný.

Ubytování

Ubytování na úrovni, hotel architektonicky zajímavý. Vše čisté, nové, klid v noci i v průběhu dne v bazénech.


Strava a stravování

Typická maďarská strava ve velkém výběru, velmi chutná a pestrá.


Vybavení, služby a personál

Vybavení velmi dobré, v suterénu posilovna, solná jeskyně, aromaterapie, sauna, pára.... Župany a osušky k bazénům hotelové. Personál příjemný, ochotný. Hotel není příliš vhodný pro děti, ty si více užijí na blízkém termálním koupališti a tedy je pro tyto rodiny výhodnější jiné, levnější ubytování.


Okolí hotelu

V okolí hotelu není nic zajímavého, večer nebylo kam jít. Hotel je na okraji městečka a v okolí jsou jen pole. Animační programy žádné, v okolí hotelu liduprázdno. Do městečka (spíše vesnice) spojení autobusem, ale také nic k vidění. Anglicky bylo obtížné se mimo hotel domluvit, takže výlety do okolí jsme raději zrušily. Chtělo by to auto, ale půjčovna nebyla.


Celkový dojem

Jela jsem si léčit klouby a účel byl splněn na 100%. Hotel i strava byly perfektní, ale jinak nuda. Nejsem "koupališťový typ", mám raději moře. Pokud budu chtít pokračovat v léčbě, vyzkouším raději bližší a snad levnější(?) Slovensko.


Hotel vhodný pro:

  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h