Detail recenze: Hotel Bandos Island Resort & Spa

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

5/5

Martina D.:
Hotel se nachází na severním Male Atolu. Otevřen byl v roce 1972 jako druhý resort na Maledivách a v roce 2005 byl kompletně rekonstruován. Vzdálenost od letiště Male byla asi 7 km, takže transfer rychlolodí 20 minut byl opravdu rychlý:-)

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Resort má celkově asi 225 pokojů a ubytování je možné v několika typech. My jsme bydleli v tzv. beach vile. Vila vypadala jako ptačí hnízdo. Byla patrová, s tím, že v prvním patře byla pouze ložnice. V přízemí byla obytná místnost s ledničkou, tv..a velkou napůl venkovní koupelnou. Vše bylo čisté a pěkné.


Strava a stravování

Strava vynikající, každý večer velký výběr jídel. Zažila jsem tam, že večer čerstvě před Vámi připravovali humry ( za poplatek), dále špízy, ryby, těstoviny, thajské nudle..opravdu velký výběr všeho včetně exotického ovoce. Poslední den jsme odjížděli brzy ráno a v restauraci nám připravili extra snídani. Od listopadu 2011 by měl mít hotel pouze koncept na all inclusive.


Vybavení, služby a personál

Fitness je zde zdarma, squash a badminton se platil. Internet zde byl také za poplatek. Personál milý, cokoliv chcete zařídí. Vše bez problémů.


Pláž a moře

Pláž nádherná, bílý písek, šnorchlovat se dá kolem celého ostrova. Viděla jsem zde velkou želvu i žraloka. Půjčení šnorchlu stále 5 USD na den + ke všemu počítají cca 15% exrtra charge.


Okolí hotelu

Hodně zeleně a čisto, ostrov se dá kolem dokola obejít bez problemů.


Celkový dojem

Na Maledivách jsem viděla vice resortů a tento podle mne patři k těm nejlepším! Do tohoto hotelu bych se znovu vratila.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Páry
  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Obchodní cesty
  • Seniory
  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Bandos Island Resort & Spa

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h