Detail recenze: Hotel Be Live Collection Saidia Resort

  Maroko, Saidia

4/5

Cena
od 22 980 Kč/os
Roory:
Hotel pěkný, strava nic moc, ale dá se. Na výběr byly 4 fak. výlety, já měla Oujdu, je dobré vidět místní život, ale Exim by měl snížit ceny, za 30 euro, že vás dovezou do města, které projdete a to je vše. Delegátka v pohodě, ale spíš působila dojmem, že si něco nastudovala, něco málo viděla, ale že by tam byla nějak dlouho to ne. Nákupy nic moc, přisuzuji to konci sezóny, určitě si dovezte arganový olej, kdo má zájem o vodní dýmku, jejich ,,papučky", šátek, možná zlato (sice dávají certifikát, ale o pravosti pochubuji). Místní pochotky žádné, pohledy a magnety atd. nic moc, to spíš nechejte na letiště, já jsem si koupila kabelku.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Krásný velký hotel, i když pět hvezdiček to asi není. Pokoj hezký, velký, denně uklizeno (nechávala jsem denně 2 eura, ale co jsem slyšela od ostatních, tak nic nedálali a taky mělo čisto, denně ručníky, z přehozu udělaný vejiř atd)semtam něco (ale to je prostě opotřebením).


Strava a stravování

Strava denně to stejné, ale myslím že normální člověk si vybere, prostě to chce kombinovat, ne jako většina naskládat na talíř všechno co vidí..snídaně slané a sladné pečivo, vajíčka, salámy (šunkové i suchý), sýr, marmelády, med, nutela, jogurt...klasika a obědy + večerě, kuře, ryby (3 druhy co se stále opakovaly), jehnečí, hovězí, rýže (taky 3 druhy), hranolky nebo opékané brambory, pizza, zeleniny i ovoce bylo dost, dezerty asi 4 druhy a zmrzlina, jednou bylo i sushi a 2x za pobyt po rezervaci středomořská a marocká restaurace, snack u bazénu-nějaké ovoce, croasant, bageta s tuňákem.


Vybavení, služby a personál

Na pokoji LCD..25 programů, ale češtinu nenajdede..max. polština a fén. V hotelu SPA, ale to jsem nevyzkoušela a půjčovna kol..což doporučuji ráno, než budou lepší kola rozebrána já měla kolo..no nic moc..ale za 60 Kč/4 hod.(vratná záloha 20 euro). I když jak bylo doporučeno ústní řeky Muluja s plameňáky..žádný tam nebyl. Dopolední a odpolední program animátorů bohatý, ale večer nic moc, asi to bylo tím, že byl konec sezóny. Personál v pohodě.


Pláž a moře

Moře čisté, pláž dobrá..nemám výhrady.


Okolí hotelu

Zatím jsou vedle sebe jen dva hotely-Be live a Iberostar,(třetí je na opačné staně přístavu u golfového hřiště) promenádou se dá dojít do Mariny (nebo využít vláček, jede každou hodinu za 1 euro), spíš to vypadalo, že se stavět ještě bude. V Marině hodně obchodů, ale otevřeny byla 3 ze suvenýry, banky, pošta, supermarket (ale marocké zboží nečekejte) a trafika.


Celkový dojem

Velká spokojenost, z Maroko jako země jsem byla nadšená, hotel byl takový, jaký jsem čekala, určite se sem vrátím.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h