Detail recenze: Hotel Be Live Collection Saidia Resort

  Maroko, Saidia

4/5

Cena
od 22 980 Kč/os
Helena:
Srovnání s jinými destinacemi, např. v Egyptě, nevychází pozitivně. Letovisko je chudé na sportovní i kulturní záżitky, personál se zřejmě učí, jak jednat s klienty. Pokud nemluvíte španělsky, nedomluvíte se. Personál mluví pouze místním jazykem, na recepci někteří španělsky. V případě jakékoli nehody, vzniká problém.

Ubytování

Čistý, prostorný, standardní pokoj. Přístup do pokoje nepřehledný, chodby málo osvětlené.


Strava a stravování

Standardní all inclusive v objektu hotelu. Na pláží není žádné občerstvení, což je velké minus.


Vybavení, služby a personál

Spíše podprůměrné, zábava omezená na diskotéku do ranních hodin, což na malém prostoru působí rušivě na ty klienty, kteří by po druhé hodině ranní chtěli již spát. Hluku se nelze v pokojích bránit. Kromě jednoho butiku, žádný jiný obchod. Sportovní vyžití včetně vodních sportů velmi omezené.


Pláž a moře

Pláž písčitá, přístupná přes dřevěný chodník. Moře čisté, plytké s neustálými vlnami. Fouká stále vítr. Velké minus je, že na pláží nejsou toalety, sprchy, případně převlekárny.


Okolí hotelu

V okolï hotelu nic není, dá se jezdit na kole po vybudovaném chodníku. Kola nejsou udržována. Výletů není mnoho, ne všichni zájemci mohou být uspokojeni.


Celkový dojem

Žádná sláva.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h