Detail recenze: Hotel Po sezonní paráda

Maroko

Cena
od 22 980 Kč/os
Deny:
Dovolená neměla chybu, pouze týdenní pobyt byl krátký

Ubytování

Bez chyby denně uklizeno personál vytvářel polštářové kreace my občas přispěli menším bakšišem .


Strava a stravování

Kdo prohlašuje, že nebylo z čeho vybírat tak toto považuji za totální blbost. Faktem je, že svíčková a knedlo-zelo tam skutečně nenajdete, za to přemíra jiných laskomin včetně specialit místní kuchyně ryby, zeleninu, ovoce a při ranní snídani máte dojem,že jste ve Francii. Teplé bagety toustíky crosainty je vidět vliv franc. kuchyně. Kuchyň na jedničku. Jela s námi vegetariánka a ta byla rovněž velmi z výběru jídel spokojená.


Vybavení, služby a personál

Personál vstřícný jen obsluha recepce byla mírně odtažitá zřejmně jsou na řebříčku o něco výš než ostatní.Neskutečně fantastičtí byli všichni animátoři od rána až do nočních hodin se stále něco dělo.


Pláž a moře

Na pláž se chodilo přes místní komunikaci, provoz téměř žádný. Dřevěné molo by potřebovalo vylepšit, ale byli jsme poslední hosté, tak snad příští sezona bude jinde.U moře není plážový bar, ale kdo má chut a žízeň tak svedne prdelku a rád se proběhne pro pitíčko.


Okolí hotelu

V okolí hotelů není kam jít stavební bum teprve nastane. Po místní komunikaci za 20 minut jste v Maríně, kde v době našeho pobytu bylo mnoho krámků již zavřeno, ale dárky jsme nakoupili v místní samoobsluze 2 otevřených butiků.Hotel půjčuje i kola kdo nechce capat může jet.Cesta z Maríny zpět vláčkem 1 Euro a to teprve vidíte jak moc se v okolí staví rezidence.


Celkový dojem

Super dovolená


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h