Detail recenze: Hotel Bella Resort & Spa

  Turecko, Side, Colakli

5/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Lenka:
Fantastická dovolená! Krásný hotel, fantastické jídlo, nádherná pláž i moře, personál příjemný, vstřícný

Ubytování

Pokoj menší, balkon, na něm 2 křesílka, menší stolek, zařízení na sušení prádla. Vvýhled na moře přes bazén. Koupelna čistá, každý den výměna ručníků, doplnění mýdla či šamponu. Menší televize, lednička, ručně ovladatelná klimatizace - 1x hůře fungovala.


Strava a stravování

Bomba! Jídlo vynikající, velký výběr hotových jídel, gril, pizza, sladké, zelenina, ovoce, u snídaně hodně džemů, jogurtů, veliký výběr pečiva... To samé i v plážové restauraci - pizza, gril, špagety, kebab, koblížky, melouny... Fantastické


Vybavení, služby a personál

Personál - vše v pohodě, úsměvy se nešetří, pokud je závada, snaží se jí hned napravit. Trošinku nám vadilo to, že chodby nejsou klimatizované, ale to je pouze detail, chodbou se pouze prochází :-)) Každý den animace pro děti i dospělé, večer u bazénu a baru se hraje Bingo, což hodně rekreantů využívá. Přímo v hotelu se dá nakoupit - tabák, pohledy, brýle, trička i kůže, prodávající vstřícní, nevnucují, smějí se a zdraví.


Pláž a moře

Fantazie! Pláž čistá, udržovaná, písčitá. Lehátek dostatek, osušky se denně mění. Sprchy s příjemně studenou vodou a převlékárny. Slunečníky jsou vlastně sluneční stříšky, je zde po celý den stín, kdo chce na slunce, vysune si lehátko. Vstup do moře a moře - písek, dá se jít poměrně daleko, moře je mělké. Vynikající pro děti a "neplavce". My jsme plavci a moc nám to vyhovovalo. Jen nezapomenout obuv, neboť přes rozpálený písek od lehátek k moři se v poledne nedá přejít. Od hotelu asi 100 metrů přes zahradu, kolem restaurace a sprch. Vodní sporty cca 200 metrů od lehátek.


Okolí hotelu

Příjemná zahrada, několik barů, asi 500 m od hotelu Bazar. My navšívili Manavgat, asi 15 km, jeli jsme dolmuší, která staví přímo před hotelem Bella, a dá se perfektně domluvit. Nebo stačí ukázat pásku s názvem hotelu a bezpečně dovezou zpět. O něco blíže je Side, to jsme však nenavštívili. Mezi hotelem a mořem je promenáda, pro chůzi i na kole, auta tam nesmí. Vede mezi okolními hoteli, délka cca 1 km, možná víc. Ráno jsme viděli i běžce. V dáli jsou vidět hory. Jinak je to dovolenkový hotel, takže za zábavou a většími nákupy se musí do nejbližších měst.


Celkový dojem

Absolutně vynikající. Přes to, že rádi poznáváme a nikdy jsme nebyli ve stejném hotelu 2x, rozhodli jsme se sem vrátit. Doporučujeme


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h