Detail recenze: Belpoint Beach Hotel

  Turecko, Kemer, Beldibi

2/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Klienti z ČR:
95% hostů hotelu tvoří ruská klientela, hovoří se převážně rusky, jiná komunikace obtížná, i na recepci tvrdí, že nerozumí německy, anglicky.Vše podřízeno Rusům-hudba, animační programy-úroveň 60 léta a hůř.

Ubytování

Diskriminace Čechů, problémy s ubytováním, v průběhu 2 dnů spokojenost, po dobu celého pobytu nevyměněno ložní prádlo, jinak vše celkem v pořádku.


Strava a stravování

All incl. ani náhodou, slabá polopenze, nedostatek masa,málo jídla, musíte spěchat na každé jídlo, protože vše doslova sežerou Rusi, kteří se chovají jako prasata a nekulturní hovada, neznají základy stolování, ovoce žádné, pouze meloun.Co uvádí CK Exim tours v informační knize se v žádném případě nezakládá na pravdě. Na stolech po rusk. klientech spoustu zbytků jídla a binec všude. To jsme ještě nikde neviděli!!!!!


Vybavení, služby a personál

Vhodné pro rodiny s dětmi, ale stále stejné animační programy a velmi slabá úroveň, nevhodná slečna v baru, která dělá programy pro děti- žádný nápad, stále stejné a pořád v ruském jazyce,na žádost ostatních hostů o jinou hudbu apod. nereaguje! Pouze pán /manažer?/ vyšel několikrát vstříc českým hostům.


Pláž a moře

Špinavá, neudržovaná pláž, kde ráno přímo ze snídaně musíte pospíchat a zabrat si lehátko a slunečník, jinak nemáte šanci, protože jsou lehátka zničená a v nedostatečném počtu ke kapacitě hostů v hotelu! Vstup do moře jen v obuvi, velké kameny, neupravený vstup, obtížné, není zde hotelová služba, která u jiných hotelů funguje. Pláž písečná s kameny, 200 m, moře celkem čisté.


Okolí hotelu

Vpravo nádherné hory, vlevo moře-krása.Obchody, procházky, do Kemeru busem 15 km.


Celkový dojem

Škoda, že vše kazí ruská klientela, která svým neurvalým chováním velmi obtěžuje a ubírá na kladech tohoto hotelu, který má krásné zahrady s odpočinkovým zátiším,udržovaný bazén, slušný a ochotný personál,/potíže pouze s panem recepčním/.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h