Detail recenze: Best Tritón Hotel

  Španělsko, Andalusie, Benalmádena

4/5

Lucie S.:
Větší hotelový komplex s moc pěknou zahradou a bazény má vynikající polohu přímo u pláže, promenády a přístavu Puerto Marina.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel tvoří dvě samostatně stojící budovy, jedna přímo u pláže, druhá pár metrů dále za hotelovou zahradou. Měla jsem možnost prohlédnout si pouze budovu u pláže, takže bohužel nemůžu posoudit, jak to vypadá uvnitř druhé budovy. Pokoje v hotelu mimo sezónu postupně procházejí rekonstrukcí, a proto jsou již některé zrekonstruované a některé staršího vybavení. Nezrekonstruované pokoje jsou pěkné, prostorné, ale dle mého názoru odpovídají spíše 3*. Nové pokoje jsou moderně zařízené a vypadají opravdu lépe. Za tento pokoj se neplatí žádný příplatek, jde tedy spíše o štěstí, v jakém pokoji vás ubytují. Pokoje můžou mít buď boční výhled na moře a přístav Puerto Marina, nebo boční výhled na moře a na hotelovou zahradu s bazény. Pár pokojů má i přímý výhled na moře. Vybavení pokoje: balkon, minibar, TV, klimatizaci (funguje pouze v hlavní sezóně), trezor (za poplatek), telofon, fén.


Vybavení, služby a personál

Recepce, směnárna, hotelová restaurace, bar, kadeřnictví, sauna a masáže za poplatek (dost drahé), posilovna zdarma. Hotel má velkou a velmi hezkou zahradu, kde se nachází čtyři bazény - dva pro dospělé, dva pro děti. Wi-Fi zdarma, internetový koutek za poplatek 1EUR/10 min.


Pláž a moře

Hotel se nachází přímo u pěkné, písečné pláže. Pláž je dlouhá a široká, pozvolnější vstup do vody. Jako všechny pláže na pobřeží veřejná, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 9 EUR za set). K pláži je nutné přejít pouze promenádu, není zde žádná silnice.


Okolí hotelu

Hotel má vynikající polohu u pláže a u pěkné promenády plné restaurací, barů a suvenýrů. Nachází se přímo v centru všeho dění, asi 100 metrů od hotelu leží vyhledávaný přístav, kde kotví luxusní jachty a nachází se zde řada podniků. Blízko autobusová zastávka, autobusem se dopravíte do blízkého letoviska Torremolinos nebo do Malagy.


Celkový dojem

Hotel je vhodný jak pro osoby, které vyhledávají rušnou dovolenou - leží přímo v centru velkého letoviska, tak i pro rodiny s dětmi - velká pěkná zahrady s bazény a poloha přímo u pláže. Vhodné i pro náročnější, pokud dostanete zrekonstruovaný pokoj. Přesto podle mého názoru poměr cena/kvalita moc příznivě nevychází, měla jsem možnost vidět i hezčí hotely.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Všechny
  • Páry
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Neváhejte nás kontaktovat

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–19 h