Detail recenze: Blue Horizon Hotel

  Řecko, Rhodos, Ialyssos

4/5

Sylva P.:
Hotel Blue Horizon jsem navštívila v květnu 2011. Vcelku hezký a prostorný hotel s upraveným areálem plným zeleně. Není to extra moderní hotel, vybavení starší, nicméně působil na mne příjemně. Leží na větrnější části ostrova Rhodos, má dobré podmínky pro windsurfing.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje zařízené trošku starším nábytkem, ale jinak vcelku prostorné a se vším potřebným. 2lůžkové pokoje s možností přistýlky s centrální klimatizací v období od 1.6. do 30.9., s koupelnou a WC, vysoušečem vlasů, SAT TV, telefonem, ledničkou, rá­diem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.


Strava a stravování

Neměli jsme možnost se tam stravovat, tak nemohu soudit blíže. Možnost polopenze nebo plné penze.


Vybavení, služby a personál

Odpovídající 4* hotelu. Vstupní hala s recepcí a posezením, hlavní restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, snack bar na pláži, TV místnost, zlatnictví, kadeřnictví, WiFi, tenis, stolní tenis, volejbal, basketbal, bazén se sladkou vodou - lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (plážové osušky zdarma), velká zahrada, konferenční místnost, sportovní a zábavní animační programy. Biliár, internetový koutek, masáže, vodní sporty na pláži - přímo na pláži profesionální windsurfingové centrum - možnost lekcí. Je to větrnější oblast, proto vhodná pro windsurfing. Pro děti - dětská část bazénu se sladkou vodou, dětská postýlka bez poplatku, dětské hřiště, dětský místní miniklub pro děti 4-12 let.


Pláž a moře

Prostorná pěkná písčito-oblázková pláž, moře čisté, občas větší vlny, neb je to větrnější část ostrova.


Okolí hotelu

Výhodou je blízkost pláže. Asi 500 m je centrum střediska Ialysos a cca 7 km hlavní město Rhodos.


Celkový dojem

Příjemný hotel nejen pro milovníky windsurfingu. Vhodný téměř pro všechny věkové kategorie, pokud nevadí spíše větrnější počasí.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Rodiny s dětmi
  • Obchodní cesty
  • Páry
  • Seniory
  • Všechny
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.