Detail recenze: Blue Sky Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Gournes

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
1wanka:
Hotel má už nejlepší léta za sebou, to je viditelné už při vstupu do pokojů a prvním porozhlédnutí po okolí. Vše zastaralé, dlouho používané, závady neopravované. Okolí neudržované, opuštěné rozestavěné stavby. Žádná hezká místa k večerním procházkám. Tento hotel by se měl nabízet maximálně jako 2**.

Ubytování

Sice prostorné pokoje, ale zastaralé, my jsme asi měly štěstí a dostaly asi jeden z lepších - chyběly jen "drobnosti" jako např. prkýnko od záchodu, polička nad umyvadlem.Na celodenní smrad z odpadů a přelety letadel si běhěm dvou dnů trochu zvyknete.


Strava a stravování

All inclusive v žádném případě !!! Jídlo dovážela cateringová firma - snídaně jeden druh salámu, sýru, 2-3 marmelády, nutela a to co nám nejvíc vadilo - dva druhy baget, které si každý krájel sám a tudíž osahal. Kafe-fuj!, džusy ředěné. Obědy a večeře pořád stejné, výběr nic moc, kdo se malinko opozdil, už si něměl z čeho vybrat, chyběly ryby (a že jich v moři je !) Ale nejely jsme kvůli jídlu a hlady jsme taky neumřely, aspoň jsme nepřibraly. Spíše nám vadily ředěné nápoje v plastových kelímcích (nejhorší víno a kafe, jaké jsme životě pily ) a velmi jsme postrádaly nabídku ovoce (byl pouze meloun pro prvních 15 lidí, po urgenci klientů se to zlepšilo)


Vybavení, služby a personál

Starší vybavení nám nevadilo, vždyť jsme tam jen přespávaly, ale čistota nebyla zrovna na předním místě. Odpadkový koš uklízečka vynesla někdy až obden ( a víte, co se do něj dává), o výměnu ručníků a prostěradel jsme si musely říct. Ani se nedivím, protože jedna uklízečka na celý areál ještě pomáhala v kuchyni při umývání nádobí, takže moc nestíhala. Jde o rodinný hotel, kde každý dělá všechno a taky nic, nepředřou se, skoro o vše si musíte říct. A delegát - na první schůzku se ani nedostavil, na druhé jen vychrlil nabídku zájezdů, žádné zajímavosti o ostrově jsme se od něj nedozvěděli, jeho čeština byla plná agramatizmů a chvílemi nesrozumitelná. Měly jsme štěstí na delegátku na jednom z výletů,od té jsme se dozvěděly spoustu zajímavostí o životě na Krétě.


Pláž a moře

Moře-to je to, proč jsme tam jely. Krásný kousek pláže hned u hotelu,dlouhý vstup do moře, příjemný písek, teplá voda. Občas nějaké odpadky na pláži, ale to si dělají klienti sami. S volnými lehátky a slunečníky jsme neměly problém, v našem termínu jich bylo dost. Nabídka sportovního vyžití byla nulová, ale to nám nevadilo.


Okolí hotelu

Nejbližší okolí to bylo pár rozestavěných a chátrajících budov, pár taveren, do větších obchůdků asi 10 min chůze. Možnost procházek nic moc, zapomeňte na nějakou kolonádu-jen jedna ulice s dalšími ubytovacími domy. Celkově okolí dost neudržované.


Celkový dojem

Víc než 2** bychom hotelu nedaly v žádném případě. Nemůžeme říct, že by se dovolená nevydařila,¨celkové vzpomínkky jsou hezké, to, kvůli čemu jsme jely-moře, slunce-to bylo skvělé !!! Kréta je krásný a zajímavý ostrov, který láká k návratu, ale zcela určitě s výběrem jiného hotelu.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h