Detail recenze: Blue Sky Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Gournes

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Buben:
Díky tomu, že jsme kupovali dovolenou den před odletem a už nebylo místo v hotelu, ubytovali nás do vedlejších apartmánů, no už jsme to neřešili a letěli jsme tam. Recenze jsem měl pročtené a tak nějak jsem veděl co čekat... no co také čekat za 9990,- .. víc bych za to určitě nedal. To ubytování v apartmánech byla věc, která nás fakt zachránila.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Apartmány anex, asi 20 metrů vzdálené od areálu blue sky. V ceně klimatizace - narozdíl od blue sky. Všichni usměvaví a ochotní, cokoliv jsme potřebovali to pro nás udělali. Hned po příjezdu nám dali něco proti komárům, což nepomáhalo, ale naštěstí jsme měli klimatizaci, takže jsme si zavřeli a komáři nám dovnitř nenalítali, bez klima by ale bylo nedýchatelno a dávat v blue sky 5eur na den, to bych fakt spal asi radši na pláži. ---------------V hotelu se nenachází žádný jiný turista než čech!!!! To bylo taky na palici občas.


Strava a stravování

Snídaně- každý den stejná, něco jako salám, sýr, lupínky a nějaká nutela s marmeládou, kafe bez chuti a obarvená voda na limonádu. A to jste ještě museli přijít hodně včas aby tam vše bylo. Obědy- jediné jídlo, který jsem za ten týden měl 14x a dalo se tak nějak jíst byly špagety a řecký salát. Nic jiného s nápadem, nebo místní speciality nečekejte, ale hlady jsme neumřeli. Večeře- zase špagety se salátem, jak jme přišli první den cca v 20:00( večeře 18:30-20:30) tak na nás nezbylo téměř nic, doplňování neznaji a docela jsme se toho zalekli. Takže jídlo bez nápadu od místní Cateringové firmy a doplňování-katastrofa. Nápoje v all inclusive ty nejlevnější na trhu, ale zase za tu cenu....


Vybavení, služby a personál

WiFi ... Neplacená pláž ... v blue sky ne vždy příjemný personál ... v apartmánech bez problému ..


Pláž a moře

Krásné čisté, Pokud chcete vodní sporty musíte popojít pár set metrů ....


Okolí hotelu

Pantour uvádí lokalitu Gouves, ne, je to kokkini hani, centrum cca 1km v okolí pár taveren a jeden menší obchůdek, v centru to šlo.. i ceny na řecko né ta strašný. Akorát vám nad hlavou proletí každých 5 minut letadlo .. ne každýmu to musí být příjemný .. nám to nevadilo.


Celkový dojem

Dobrá dovolená za dobrou cenu, noví přátelé i nějaký výlet půjčeným autem, být lepší jídlo tak bych se i vrátil. ;-)


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Odpočinek
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h