Detail recenze: Blue Sky Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Gournes

3/5

Cena
od 11 490 Kč/os
Paja+Tom:
Blue Sky beach je příjemný hotel s hezkými apartmány a odpovídající ceně dovolené. Prožili jsme zde s přítelem velmi hezkou dovolenou, je zde mnoho možností výletů a různých aktivit.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Velmi prostorné apartmány, které měli jednoduché ale velmi příjemné zařízení. Jednoduchá modře laděná ložnice, velký "obývák", jednoduchá kuchyňka s vařičem, ledničkou a trochou nádobí. S každé strany apartmánu byl balkonek, nebo terasa. Myslím, že dovolenou strávit v apartmánu nebylo našim cílem, takže jsme se zde zdržovali jen minimálně.


Strava a stravování

Snídaně formou bufetu - šunka nebo něco jako godhaj, sýr, máslo, marmelády, jogurt, zelenina, pečivo, cornflakes, a moc dobré buchty :) Obědy - hodně zde převažovala rýže a pečené brambory s všemožnými masy, zeleninovými mísami a zapečenými těstovinami Večere - obdoba oběda Celý den se zde nacházel meloun a pití na baru bylo dostačující. Sice místní Raki pan majitel ředil vodou, ale co se dalo čekat. Z klasického výběru all inclusive - káva, limonády, kola, voda, víno, raki .... Jídlo bylo dobré, chutné s velkým množstvím zeleniny což, nám vyhovovalo, postupně jsme za týden ochutnali vše :) Jedinou nevýhodou je hotel plný hladových čechů, kteří jak nemají maso, nebo kečup, tak jsou nenajedení a protivní. Nejvíc nás mrzelo, když si naložili plné talíře jídla, na které jsme měli chuť a už nezbylo, a posléze to jídlo odnesli a nedojedli :( takže hrozné plýtvání :(


Vybavení, služby a personál

Wifi zdarma, 2x týdně animační program, super bazén hned u baru Nejhodnější Berta a Bella a jejich milý tatínek, nikdy se na nás nemračili a s úsměvem nás obsloužili, poradily a popřáli nenuceně hezký den.


Pláž a moře

Hezká malá písčitá pláž, s lehátky a slunečníky. Vždy jsme zde našli místo na ležení. Nikdy nebylo úplně plno. Moře čisté, akorát zde jsou občas velké vlny. Ve dnech kdy byli menší je super vzít šnorchl a brýle a jen se chvilku pod sebe koukat a sledovat hejna barevných rybiček.


Okolí hotelu

Co na to říct, je to prostě řecko, hlavně se neptat PROČ.... Rozestavěné domy, sem tam olivový sad, nebo naopak krásný dům se zahradou. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka, kde staví autobus do nedalekého hlavního města. Za necelé 2 eura vás tam odveze. Což je velice fajn oproti výletu s cestovní kanceláří za 20 euro na odpoledne :D Jinak se hotel nenachází blízko Kato Gouves, ale Kokini Xani - malé obchodní centrum s obchůdky se suvenýry, kavárnami a tavernami. Jinak za hlavní silnicí se tyčí hory a kopce, je fajn na nějaký vyšplhat a vidět krásně celé pobřeží. Pořád bylo kam chodit. Nedaleko se také nachází Cretaquarium - procházkou cca 800 m, krásná akvária s mořskými rybami a žraloky.


Celkový dojem

Pro mladé lidi, kteří nepotřebují od rána do večera jíst a pít, stačí jim se dobře vyspat a ráno jít na výlet nebo na pláž je to super volba. Myslím, že i cenová. Prožili jsme zde krásný týden, a stále jsme nevyčerpali všechny nápady, kam se vydat na výlet.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h