Detail recenze: Blue Sky Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Gournes

3/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Marie:
Také musím za celou svou rodinu souhlasit s tím co už tu bylo řečeno. Člověk na to šetří celý rok a pak se stane to co člověk nechce. Musím teda napsat, že my jsme neměli žádné zažívací problémy. Ale ze zájezdu a z celkového dojmu nejsme nijak nadšení. Celkem jsme zklamaný. Nikde nic pro děti, opravdu jen dva né moc čisté bazény. A také šok z ubytování, fota které byly nabídnuty neodpovídaly. My jsme byli ubytováni úplně v jiné budově. Kde to o poznání bylo skromnější než to co bylo nabízeno v budově na fotkách. Okolí chudé... Jídlo opravdu nic moc. Mám dvě děti. Jedno jedlo suché špagety a to druhé 5 dní pomalu nic. Ovoce žádné jen meloun. Máte zaplaceno All Inclusive a doslova to tak není, zmrzlina jednu hodinu denně. Na snídani jsme si museli nastavit budíka. Protože kdo dřív přijde ten dřív mele. Když jsme byli na celodenním výletě, tak jsme přišli o večeři. Že máte děti nikoho nezajímá. Výlety, si myslím že byly předražené. Když se člověk vydá na vlastní pěst. Bude to určitě lepší a levnější.

Ubytování

Na 4* ani náhodou, úklid pomalu žádný, neustále voda v koupelně, ani nevíme kde se brala. Igelitový závěs ve sprše...to je tak někde na kemp.


Strava a stravování

Hnus nic jiného, celý týden jedno a to samé. Mezi snídaní, obědem a večeří nic. Pod stoly loudící toulavé kočky.


Vybavení, služby a personál

Nic pro děti...jeden malý bazén a jeden větší. Jinak naprosto nic.


Pláž a moře

Pláž - kelímky, plechovky a vaťany. Moře krásně čisté, to je za 1*.


Okolí hotelu

nikde nic, pusto


Celkový dojem

Asi už nikdy....příště budeme s volbou zájezdu opatrnější a pečlivější.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h