Detail recenze: BM Beach Hotel

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

4/5

Javer:
Hotel odpovídá 3+ hvězdičkám (spíše lepší), pěkná a udržovaná pláž, dobré jídlo. Horší to bylo s cenami nápojů (měli jsme polopenzi) lahev vody v místním obchodě 2 AED, v hotelu to samé 18 AED; 1 sklenička vína vyšla v přepočtu na 140,- Kč. Ještě o něco horší to bylo se službami cestovní kanceláře (Blue Sky Travel), delegát prostě nedorazil, byli jsme proto nuceni sami si najít autobus (i s přestupem) a dopravit se do hotelu. Bohužel ani před odjezdem nás nikdo nekontaktovali a na naši žádost jsme obdrželi informaci o odletu v recepci, která se později ukázala být neplatná. Poslední den jsme nedostali zaplacenou večeři a byli jsme odvezeni kamsi, kde jsme na ulici čekali 2 hodiny na spoj na letiště.

Ubytování

Ubytování slušné avšak předražené hotelové služby, neochotný personál (špatné vztahy CK a hotelu).


Strava a stravování

Hotel odpovídá 3+ hvězdičkám (spíše lepší), pěkná a udržovaná pláž, dobré jídlo. Horší to bylo s cenami nápojů (měli jsme polopenzi) lahev vody v místním obchodě 2 AED, v hotelu to samé 18 AED; 1 sklenička vína vyšla v přepočtu na 140,- Kč.


Vybavení, služby a personál

Neochotný personál, problémy CK a hotelu. Neexistují pokyny k odletu, když si je pracně zjistíte, je všechno jinak. Delegát se vůbec neozval ani nepodal jakoukoliv informaci o hotelu. Hotel nás nečekaně, ještě s mokrými plavkami v ruce odvezl bez večeře, kterou jsme měli zaplacenou kamsi, kde jsme na ulici čekali 2 hodiny na spoj na letiště.


Pláž a moře

OK. Pěkná, menší, udržovaná písčitá pláž.


Okolí hotelu

Standard.


Celkový dojem

Vzhledem ke způsobu odvozu na letiště a katastrofálnímu nedostatku jakýchkoliv informací o odjezdu a způsobu dopravy na letiště - dost hrozné, pouze pro otrlé cestovatele.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.