Detail recenze: Hotel BM Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

3/5

MAJU:
Dovolenou jsme absolvovali v měsíci 4/2013, počasí bylo perfektní, ale bohužel v moři plavalo každý den spousta trávy, takže z tohoto důvodu to byla naše nejhorší dovolená u moře. Předtím jsem byla na dovolené v Emirátu Fujeirah a moře bylo každý den krásně čisté, takže určitě tento Emirát nedoporučuji. Navíc všude kolem se staví, uměle je také postaven záliv u soukromé pláže a proto se tam drží všechny nečistoty.

Ubytování

Ubytování jsme měli typu Chalet, pokoj byl velký, ale bohužel čistota nic - moc. I přes reklamace přes delegáta se čistota nezlepšila.


Strava a stravování

Stravu jsme měli formou all inclusive - jídlo bylo moc dobré, ovšem personál nepracoval tak jak měl, byl problém si objednat k jídlu pití, protože jste se nemohli na nikoho dovolat. Co z toho, že personál byl usměvavý, když ze spousty pracovalo pouze pár lidí a ostatní pouze přihlíželi. Také byl problém s příbory, a jako obsluhou vůbec.


Vybavení, služby a personál

Jak jsem již napsala, problémy s práci personálu. Nevím, zda-li to bylo lidmi, nebo managementem hotelu. Personal byl převážně z Indie a Thajska, z toho spousta šéfů, kteří nedělali nic a tím na obsluhu zbylo pouze pár lidí, kteří pak skoro nic nestíhali.


Pláž a moře

Moře špinavé, neustále plné trávy.


Okolí hotelu

Okolí hotelu dobré.


Celkový dojem

Rozhodně nedoporučuji vzhledem ke špinavému moři a také personálu.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu BM Beach Resort

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h