Detail recenze: Hotel BM Bin Majid Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Ras Al-Khaimah

3/5

Věra:
Tento resort je pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

My byli ubytování v bungalovu Chalets a spokojenost. Až na tu vlažnou vodu.


Strava a stravování

Strava polopenze nám stačila, jídlo chutné a všeho dost. Zákusky , ovoce i saláty.


Vybavení, služby a personál

Personál ochotný a stále usměvavý. Každý den čisté ručníky a uklizeno.


Pláž a moře

Pláž jemný písek, každý den odstranění suchých palmových listů a škeblí. Vtuto dobu málo lidí a hlavně klidné prostředí pro relax. Lehátka a ručníky zdarma. Moře čisté a mělké vhodné i pro děti a neplavce.


Okolí hotelu

Okolí hotelu stále udržované taxíky stále přistavené. Dvakrát týdně jezdil autobus do obchodního centra zdarma . My využívali většinou taxík. Na procházky se tam nedalo nikde chodit.


Celkový dojem

Dovolená super až na tu cestu kterou jsme apsoluvovali z letiště Abu Dhabi autobusem do Dubaje a další přestup na autobus který nás rozvezl do destinací. S delegátkou jen jedna schůzka zbytek jen na telefonu. Výlet do Dubaje stál za to , ale co se týče nákupu na tržnicích tak málo času jen půl hodiny a v obchodních domech kde je vše značkové a drahé tak rozchod byl hodinu a půl. Z tohoto výletu jsme si nic nedovezli a nakoupily upomínkové předměty v obchodním domě kousek od našeho resortu. Pokud někdo nebyl spokojen tak snad 7 hvězdiček mu bude stačit.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu BM Bin Majid Beach Resort

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h