Detail recenze: Bone Club Svs Hotel

  Turecko, Alanya, Kargicak

4/5

Maruška:
Po přečtení několika recenzí na hotel jsem měla trochu obavy, které se nakonec nenaplnily. Byla jsem už jednou v Alanyi a tak mohu srovnávat. Bylo zde lépe, i když klientela byla skoro pouze ruská. Z mého pohledu mi toto nevadilo, protože přece jazyk je přívětivější pro nás, co se učili kdysi dávno pouze ruštinu. A řekla bych, že hosté byli klidnější než mnohdy hluční Angličané či Němci. Hotel je dobrý zejména pro ty, co nepotřebují žádný přepych, ale jedou za sluničkem a teplým mořem, což bylo navrchovato. Našli se i tací, co kritizovali stravu - pravda, byla trochu jednotvárnější, ale protože mám ráda saláty, tak jsem si užila ažaž. Vždy se dalo vybrat. Koupání dobré, pláž čistá. K dispozici lehátka s podložkami, což se mi ještě nikde zdarma nestalo.

Ubytování

Pokoj jsme měli menší, ale ubytování pro dva naprosto dostačující


Strava a stravování

Hodně salátů, hodně sladké zákusky, které ovšem nikdo jíst nemusí----


Vybavení, služby a personál

Nezaznamenala jsem nic negativního, personál úslužný a hlavně usměvavý....


Pláž a moře


Okolí hotelu

Jsme přece jenom v Turecku,... beru okolí takové, jaké je , nesrovnávám s přepychem. I v Česku se najdou odpadky a ne zrovna kvalitní místa.


Celkový dojem

Pokud budu moci, ráda se sem vrátím.


Hotel vhodný pro:

  • Odpočinek
  • Seniory
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Bone Club Svs Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h