Detail recenze: Bone Club Svs Hotel

  Turecko, Alanya, Kargicak

4/5

Cena
od 10 084 Kč/os
FITTI:
Hezké prostředí, velmi teplé moře,/ 35.6stupňů ideální pro děti / , dostatek jídla , pití jak na pláži tak v arealu hotelu a u bazénů.

Ubytování

velmi příjemné, klimatizované, pokoje trošku menší, ale stačí. Jsou čisté!!!


Strava a stravování

Spokojenost , každý si určitě vybere


Vybavení, služby a personál

Jsou k dispozici dva bazény , oba velice udržované a čisté. Jenom musí jeden z vás cca v 6hod. stanout a ručníkem nebo osuškou si zablokovat některé lehátko , protože jinak to udělá jeden turista z Ruska pro všechny soukmenovce, kteří třeba ani nepříjdou ,ale lehátka blokují. Personál je ochotný a v případě "tuzéru" 1eura na počátku pobytu si vás hledí ještě více.


Pláž a moře

Moře se nejvíce líbilo mé sedmileté dceři, protože así 1metr veliké vlny byly ,jak říkala "něco". Hotel je vlastně u pláže s pískem cca 150m. Teplota moře byla 35 stupňů a vzduch 43stupňů. Přesto to bylo fajn.


Okolí hotelu

Hotel je v komplexu hotelů ve městě , večerní procházky příjemné a obchody ,restaurace jsou otevřeny skoro do půlnoci . Nutno smlouvat o cenách, to mají rádi. Třeba nákup hodinek probihá tak : kolik? 25 euro! Dám 12 euro , on: 15euro a máte to .


Celkový dojem

Byl jsem spokojen . Snad jen chvili trvá než se vám podaří seřídit sprchu na unosnou mez. /teplá-studená / To jsem nepochopil.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Seniory
  • Všechny
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h