Detail recenze: Bone Club Svs Hotel

  Turecko, Alanya, Kargicak

4/5

Mománek:
Cestovní kancelář (zájezd nezprostředkovávala Kovotour plus) by měla lépe využívat své delegáty. Je zbytečné, když nám nabízí zájezdy a výlety (za podstatně vyšší ceny,což jsme zjistili )ale bylo by užitečnější nám vysvětlit a ukázat jak to kde chodí, co se smí, co se nesmí. Cestovní kancelář nechala veškerou zodpovědnost na tureckém řidiči autobusu, který nejen že nevěděl, kde které hotely jsou, ale nebyl schopen komunikace a nebyl tam kde měl být ani v domluvených časech. V tento moment měl být s řidičem přítomný delegát, který by vzniké problémy řešil a pomáhal koordinovat. Tím že čekal na letišti a koordinoval vše mobilem by nám přinejmenším prodražil poplatky za telefon. Měli jsme možnost sledovat i jiné cestovní kanceláře a kdyby byli zástupci cestovní kanceláře přítomni, možná že by se přinejlepším zastyděli.

Ubytování

Slovo moderní hotel už v dnešní době ztratilo na významu. Nenáročnému ubytováni postačí. Nejhorší věc byla seřídit vodu při koupáni tak aby byla aspoň chvíli vlažná. Tam jsme pochopili zkratku hotelu která je SVS neboli studená vaříci studená jak jsme ji pojmenovali, tak takhle teče voda ze sprchy. Ani si nechci představit kdívat.ybych měl malé děti a měl je okoupat. Fen nefungoval a zásuvka ve které byla lednice taky ne. Museli jsme si zjistit která zásuvka funguje a tam jsme zapli ledničku. Televizi jsme jen zkusili, ale měla tří barvy, červenou, zelenou a žlutou, takže jsme byli rádi, že jsme na dovolené a nemusíme se na ní dívat.


Strava a stravování

Na stravu si stěžovat nemohu. Každá země má svou specifickou kuchyni, ale tu pěknou fotku švédského stolu, tak tu tam neuvidíte. Když bylo maso, tak bylo na příděl (max dvě malé naběračky),snad to bylo kvůli sovětským soudruhům kteří dělali strašně velký odpad. Nejhorší bylo když došla obyč pitná voda to byl problém, i po upozornění měli čas na výměnu nebo doplnění, asi tak šetří aby nebyla velká spotřeba.


Vybavení, služby a personál

Personál se občas přes zuby usměje, ale nepozdraví. Líbila se mi uklízečka která opakovala to co jsem vyslovil, takže když jsem řekl dobrý den, zopakovala to, když jsem zakopl o vysavač a řekl pardon, řekla pardon. Byla lepší než papoušek, ta nás rozesmála vždy. Jediné co bych zmínil, tak wifi, na tu nespoléhejte jako já, ta totiž nefunguje. Naštěstí nás nechali poslat vzkaz na recepci z jejich noťasu, to jsme čuměli (byli ochotni).


Pláž a moře

Moře super! Bylo by ještě lepší kdyby se do vstupu do moře neshromažďovali domorodci kteří postávali jako ostatní, ale ti to měli zaplacené, takže na ně jsme se nemohli zlobit. Lehátka vždy volné, né jako u bazénu (které si soudruzi zajišťovali už brzy ráno svými ručníky a jinými věcmi). Pán náborči který denně vysvětloval rusům, že je bar na pláži otevřen do 18.00 tam tak pozdě nikdy nebyl. Počítejte s tím že max je 17.30 a pak už není ani obyč voda, protože když vás suší v takovém hycu, tak jste nucen se z pláže klidit pokud nemáte své pití.


Okolí hotelu

Nemám námitek. Po procházce kolem hotelu jsme zjistili, že jsme měli nejvíc vegetace v areálu. Vstup do hotelu vám umožní pouze hlavním vstupem, né jako jiné hotely, které vás pustí i od hlavní cesty.


Celkový dojem

Největší problém, 90% klientely je ruské národnosti, a tím pádem je vše podřizeno jim (chápu). Pokud neumíte aspoň trochu rusky, tak se nedomluvíte, neovládateli třeba angličtinu. Byl jsem v Turecku poprvé, takže moře mě chytlo hodně, chtěl bych se do Turecka vrátit, ale už do jiného hotelu, taky proto že jsem viděl i jiné hezké hotely.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Bone Club Svs Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h