Detail recenze: Captain's Studia a Apartmány

  Řecko, Korfu, Kavos

5/5

Cena
od 10 569 Kč/os
Renata:
Pro početnou rodinu to byla opravdu moc pěkná dovolená. Každý si najde místo pro odpočinek i pro zábavu.

Ubytování

Apartmány jsou prostorné. Děti měly svojí ložnici, my také. Bylo nás opravdu hodně, tak jsme si zakoupili apartmány dva. Sice skromně vybavené, ale nám to plně stačilo. Je fajn, když nemusím pořád okřikovat děti, aby se osušily, když běží od bazénu, takhle si po sobě setřou vodu a je to.


Strava a stravování

Stravování jsme měli vlastní. Pan domácí sice nabízel gyros, který jsme několikrát využili a také dělal ryby, ale bylo to poměrně dost drahé. Gyros byl do 3 euro všude. Tak super. Děti na něj chodily pořád. Autobusem se dá dojet do Lefkimmi, kde je řecký obchoďák a úplně normální Lidl, kde můžete nakoupit přibližně za ceny jako tady


Vybavení, služby a personál

Hodně jsme využívali i bazén, a večer jsme chodili na míchané nápoje. Vzali jsme si kávičku, koupili drink a děti se koupali do noci v bazénu. Nikdo je nevyháněl. Domácí jsou velice vstřícní a milí lidé. Také byl zrovna nějaký fotbal v televizi, tak se chlapi koukali na velikou televizi u bazénu.


Pláž a moře

Moře je mělké a nádherně průzračné. Chyběly nám vlny. Je klidnější, ale dá se tam dobře šňorchlovat a po nějakém čase zjistíte, že je na co se pod vodou dívat. Kousek od apartmánů je další v elká pláž a tam jsou jakési malé potopené ostrůvky svádějící k prozkoumání.


Okolí hotelu

Okolí je dost zanedbané. Všude je plno zeleně, vinné révy a nádherných kvetoucích keřů a tenhle dojem kazí všudypřítomné odpady. Nejspíš od turistů. Chtělo by to zaměstnat pořádnou úklidovou četu. Také angličani, kterí si to tam tůrují na motorkách trochu narušují klid. Hlavně v noci se z ulice stává závodní dráha.


Celkový dojem

Když přijdete asi půl km do Kavosu, tak my obyvatelé poklidné vísky, jsme se ocitli v jiném světě. Spouta barů,diskoték, klubů, odavšad hraje muzika, že sotva slyšíte vlastního slova do toho jezdí auta a autpbusy. Je to jiný divoký svět, ale přesto všechno se mi zdál bezpečný a vůbec nám to nevadilo. Spíš naopak. Komu se tohle nelíbí, tak může klidně odejít zpátky do apartmánu.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Páry
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h