Detail recenze: Caravia Beach Hotel

  Řecko, Kos, Marmari

5/5

Klara k.:
S manželem cestujeme hodně a musím říct, že tento hotel a celkově celá dovolená byla jednou z těch nejkrásnějších! Velice ráda se tam kdykoliv vrátím!

Ubytování

My byli ubytovaní v hotelu. Pokoj tak akorat, každý den uklizeno, vyměněné ručníky a ložní prádlo. Nebyl to pokoj vybaven extra moderně, ale na přespání stačil. Čisto bylo a to je nejdůležitější.


Strava a stravování

Výborné, strávili jsme zde 11 dní a musíme říct, že jídlo se nijak neopakovala, že každý den bylo něco nové. Nám velmi chutnalo. Denně ryba, různé druhy masa, skvělý je dětský bufet.. za nás za jedna :-)


Vybavení, služby a personál

Zdarma tenis, minigolf, pinpong... wifi zdarma v lobby a na recepci. Fajn bylo, že jedna z recepčních byla Češka, takže skvělá domluva. Bazény udžované, čisté! Kulturní vyžití - sice píšou že taverny a noční život 500m, ale okolo hotelu skoro nic.. nejbližší v Tagiki - cca 2km/ taxi nás tam vyšlo 10euro a tam zábava a noční život! Co se týče animačních programů..... boooooooooomba!!!! takové sjem ještě nezažili.. Obrovské štestí těm, co zažijou italskou partičku...byli neskuteční!!


Pláž a moře

pláž hned u hotelu, projde se krásnou palmovou uličkou. pláž čistá, bílá a udržovaná, vstup pozvolný - super pro děti a starší, lehátka za poplatek. Super byl bar na pláži! zde pití , jídlo a zmrzlina / zdarma all inclisive.


Okolí hotelu

Obchod byl hned na hotelu a cenově stejné jako ve městě. nejbližší zábava je ale až v Tigaki - 2km / taxi nebo pěšky


Celkový dojem

Nadšeni a dovolenou jsme si maximálně užili! Pro rodiny s dětmi ideální dovolená, každému doporučuji!


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.