Detail recenze: Caribbean World Djerba Hotel Resort

  Tunisko, Djerba, Midoun

3/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Radka R.:
Hotel veliký, členitý, u hotelu několik bazénů, 2 se sladkou vodou, jeden se slanou vodou, dětský se 2 skluzavkami, jeden ze sladkých velkých bazénů má tobogány a je tu i vnitřní vyhřívaný bazén. V areálu hraje celý den hudba, což vytváří pohodu léta. Je tam plno sportovních aktivit, do kterých vás nikdo nenutí. Francouzi mají své animátory a svůj program. Pro děti je tu dětský klub, kde se dětem věnují české animátorky, jsou moc šikovné a každý den mají připravený jiný program. U barů venku dostanete alkoholické koktejly(nemají chybu) a jiné nealkoholické nápoje. Večerní animace - SUPER!!! Je tam parta šikovných tunisanských kluků, kteří vás určitě pobaví.

Ubytování

Pokoje pěkné, moderně zařízené, my jsme si připlatili a dostali jsme pokoj v nové části hotelu s výhledem na bazény.Viděli jsme i jiné pokoje a vypadaly taky pěkně. V pokoji je vše co píšou v nabídce(lednice - obden doplňovaná o vodu, sprite a colu,varná konvice, čaje, Nescafe).


Strava a stravování

Pestrý výběr jídel, vybere si každý, jídla zvlášť pro děti. K pití - džus, cola, sprite, víno - bílé, růžové, červené, pivo.... Nádherné zákusky a taky vynikající chuťově, zmrzlina, ovoce menší výběr. Kdykoliv během dne si můžete dojít do baru pro balenou vodu.


Vybavení, služby a personál

Hotel má pěknou recepci, kde je připojení k internetu zdarma. Personál příjemný a ochotný.Přímo v hotelu je obchůdek, kde koupíte suvenýry a sladkosti, v obchodě jsou pevné ceny.


Pláž a moře

První tři dny moře nádherné, pak silný vítr a asi 3 dny se nedalo koupat, strašně řas, ale ostatní bazénky vám tento problém vynahradí. Pak se moře vrátilo do původního stavu. Moře teploučké,průhledné, sbírali jsme mušličky a sépiové kosti pro naše šneky doma. U moře se můžete svézt na koni nebo na velbloudovi.


Okolí hotelu

U hotelu obchůdky, ale na procházky jsme nechodili, hotel nám poskytl vše, co jsme potřebovali.


Celkový dojem

Prožili jsme tu nádherné chvíle, naše rodina se sem určitě někdy vrátí, stojí to za to!!!!! Pochvala patří i cestovní kanceláři Blue Style, bylo o nás perfektně postaráno.


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h