Detail recenze: Hotel Caribbean World Hammamet Village Resort

  Tunisko, Hammamet

2/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Ivana Nečasová:
Na dovolenou, kterou jsme plánovali již od jara jsme se s dětmi velmi těšili. Ovšem nastalo velké zklamání po příjezdu na hotel. Personál neochotný i po zaplalcení bakšiše. Ubytování v suterénu, pokoj malý zapáchající zatuchlinou, strava neodpovídající all inclusiv. Jediné kladné hodnocení byly animační programy a s tím spojení animátoři.

Ubytování

Malý pokoj s palandou jako přístýlka, zapáchající zatuchlinou, která se line i z puštěné klimatizace. Pokoj stále vlhký, takže nelze sušit ručníky plavky na balkoně. Ručníky čisté ????? ale zaprané za bakšiš jinak smůla. V koupelně mezi spáry plíseň. Jedná se o pokoj číslo 15, který je umístěn v suterénu. Hrůza.


Strava a stravování

Podávaná strava není all inclusiv, celý týden jsme neviděli maso a když tak se nedalo požívat. Ryby tam snad neznají, jediné co bylo výborné byly zákusky. Jinak kultura stolování příšerná. Pokud jste nepřišli mezi prvními tak již nebyly talíře. Neuklizeno, po zemi se válejí zbytky jídla, kde pobíhají kočky a ptáci a mají hody.


Vybavení, služby a personál

Vybavení a personál bez komentáře, hrůza.


Pláž a moře

Pláž neuklizená moře špinavé, lehátka jsou sice zdarma ale když si ulovíte do 9 nějaké funkční tak paráda.


Okolí hotelu

Vyjeli jsme na výlet taxi pouze jednou, tento zážitek bych už nemusela opakovat. Špína nepořádek.......


Celkový dojem

Jedině co se nám na dovolené líbilo byly animační programy a s tím spojení animátoři. Nedoporučuji hotel nikomu, zvlášť ne rodině s malými dětmi. Píši stížnost na Exim, hotel nám byl doporučen o to větší zklamáni. Hlavně co nás dostalo, byly služby delegátky, která vůbec nefungovala. 3 dny z 8 dnů pobytu jsme řešili výměnu pokoje pak jsme to vzdali. Každý den slibovala a výsledek žádný. Tunisko již nikdy více.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h