Detail recenze: Hotel Caribbean World Mahdia

  Tunisko, Mahdia

4/5

Popina:
Pokud mám shrnout naši dovolenou tak si myslím,že jsme byli spokojeni.Očekávala jsem teplejší počasi to jediné mě trošku dovolenou skazilo.Málo jsem se prohřála a moře bylo studenější.

Ubytování

Byli jsme nespokojeni s pokojem proto jsme se obrátili na delegátku.která nám na recepci sjednala výmněnu pokoje aniž bychom museli výtáhnout eura nebo dolary.Nový pokoj byl utulný s výhledem na moře a zahradu a velkým balkonem.Byl v 1patře v hlavni budově.Takže všude to bylo kousek.Trochu zanedbaná koupelna,ale to už jsme neřešili.Postele suprové.


Strava a stravování

Strava ucházející rozhodně ne pro moc náročné strávníky.Stále se opakující,ale dá se vybrat pokud tam budete tak 7 dní.Dlouhé fronty ,nervozita lidí je znát proto je lepší si přivstat ajít na snídani hned v7 hod ráno.


Vybavení, služby a personál

Starší hotel,ale utulný.Služby ucházející,personál milý.


Pláž a moře

Pláž krásná moře taktéž jen nás mrzelo,že po celou dobu dovolené foukal docela silný vítr takže byli denně vlny.Vstup pozvolný.Lehátka k dispozici,ale musíte si přivstat ajít si v 6hod si zabrat lehátko jinak se vám muže stát,že ho pak už neseženete.Nabídka vodních sportu veliká.


Okolí hotelu

Okolí ubohé


Celkový dojem

Byla to naše první dovolená v této zemi.Chudoba je znát po cestě s letiště.To si pak člověk váží že žije v tak krásné zemi jako je ČR.Nejsme až tak nároční proto jsme byli spokojeni.Animační program stále dokola snad právě proto,aby si to děti zapamatovali a lépe se zapojili.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.