Detail recenze: Hotel Caribbean World Mahdia Resort

  Tunisko, Mahdia

3/5

Terka:
Tento hotel je dobrý, avšak neodpovídá čtyřem hvězdičkám a hodně záleží na tom, co každý očekává. My jezdíme na dovolenou za mořem, tudíž nám stačí prosté ubytování, které se některým nemusí líbit.

Ubytování

Byli jsme ubytování v pavilonu E, pokoj 6203, dali jsme bakšiš a tak jsme měli čisto a vše fungovalo bez problémů. Byla jsem ráda, že je koupelna a WC oddělena a nenachází se ve stejné místnosti, jak to na dovolených bývá. Pokoje prostorné, taktéž balkon, ale výhled byl na tobogány a do pusté krajiny (měli jsme alespoň klid a soukromí); úklid i výměna ručníků probíhala denně bez problémů, ale takhle to neměli všichni; na toto jsem slyšela řadu připomínek a to i ohledně stavu pokojů...


Strava a stravování

Strava super! Všeho bylo neustále dosti, ikdyž bylo přelidněno, všechno rozmanité, pestře okořeněné a dostatečně slané. Nápoje OK, ale alko slabé a nechutně ředěné; míchané drinky delikátní. V Lobby nebo v jídelně balená voda na vyžádání, kolik jste jen chtěli...


Vybavení, služby a personál

Vybavení postarší, někde více a někde méně opotřebované, ale to je díky turistům, kteří se chovají jako prasata. Personál super, všichni jsou usměvaví, ikdyž mají frmol a ke všem se chovají slušně; bakšiš nevyžadují, ale uvítají. Animátoři OK a nebyli vlezlí, vymýšleli různé programy, ale někdy už to byla nuda.


Pláž a moře

Pláž a HLAVNĚ moře je největší devíza v Mahdii. Krása!!! Čisté moře jako křišťál, samé mušle, plavci si zaplavou a pláže uklizené, hlídané SECURITY. Vodní sporty také.


Okolí hotelu

Okolí se dá. Za hotelem trochu hodně nepořádek, ale v hotelu je hezky upravená zahrada o kterou se starají. Za hotelem je pár obchodů, kde se dá dobře nakoupit... můžete si také objednat taxi, který Vás sveze za pár korun do Mahdie (cca 5 km).


Celkový dojem

Celkový dojem dobrý, počasí vyšlo - až na jeden den, moře je nejlepší a předčilo mé očekávání a s klidem řeknu, že je ještě lepší než v Egyptě. Ovšem egyptské klima to není, tudíž mikiny si přibalte s sebou... Na této dovolené jsem si odpočinula, avšak do tohoto hotelu bych se nikdy nevrátila. Možná do Mahdie ano, ale třeba do Nour Palace...


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Všechny
  • Obchodní cesty
  • Mládež
  • Páry
  • Seniory
  • Odpočinek

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h