Detail recenze: Hotel Caribbean World Monastir Resort

  Tunisko, Monastir, Skanes Monastir

3/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Janki:
Navzdory zaplacení hotelového pokoje jsme byli ubytováni v bungalovech, cca 500 m od pláže. Jelikož máme malé děti, kupovali jsme hotel přímo u moře a to se nekonalo. V Tunisu jsme nebyli poprvé, ale takovou ,,bídu" jsme nečekali. Jen o servisu a čistotě samozřejmě dovolená není, ale tohle bylo moc!

Ubytování

Bungalov, mravenci na pokoji, v přízemí chlad z klimy, v patře dusno, horko, komáři. Neodtékalo umyvadlo, nikoho to nezajímalo. Chtěli jsme výměnu pokoje, která prý není možná, pak jsme se od jiných turistů dozvěděli, že možná je, ale vyšla by nás cca na další 4000 Kč!


Strava a stravování

Nic nás neohromilo ani neurazilo, akorát ta hygiena! Snídaně byly dobré. Špinavé ubrusy, venku i od ptačího trusu, stále chyběly talíře, hrnky na kávu, občas špinavé příbory. Neustálé fronty se spoustou bezohledných ruských turistů, kterým nedělalo problém se předbíhat a neuměli ani říct pardon nebo děkuji.


Vybavení, služby a personál

Hotel starší, ale to je život. Kdyby byl ovšem uklízen a udržován, bylo by to fajn. Dokonce na WC na RECEPCI mnohdy chyběl papír a na pánských WC prkýnka.


Pláž a moře

Moře 6 dní ze 7 špinavé s řasami a medúzami, pláž neuklízena, ovšem moře bylo teplé. Bazény pro děti super, spousta atrakcí.


Okolí hotelu

Prostě Tunis, co dodat. V hotelu se nachází pěkná palmová zahrada.


Celkový dojem

Za ty peníze jsme byly loni v Makadi Bay! Což se nedá vůbec srovnávat. Zklamání, skutečně, hotel odpovídá tak max 2 hvězdy a ten binec kolem......minus patří samozřejmě i cestovce Bluestyle, která tento hotel prezentuje zdaleka jinak!


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h