Detail recenze: Hotel Caribbean World Resort Soma Bay

  Egypt, Hurghada, Soma Bay

4/5

Anuschka:
Příjezd do hotelu cca v 6.00. pokoj nám dali v 11.00 , Dřív ani za úplatek. Jeli jsme s 2 dětmi, 3 a 4 roky a doba čekání byla hrozná. Ale pokoje volné měli. Prostředí hezké, pláž úžasná. Jídlo hrůza a to nejsme vybíravá rodina, Jíme skoro vše. Děti žili na pizze a hranolkách. Ke konci i na cole. Všichni jsme měli žaludeční problémy. Pomohl doktor, který je 24h v hotelu. Za celý pobyt jsme měli 2x banány a když jsme se nepostavili před ovocný pult a nepočkali na vyložení , tak jsme neměli. Naši východní -východní sousedé brali banány po 15 ks na osobu.

Ubytování

Hezké, prostorný pokoj, měli jsme 4 plnohodnotné lůžka. Jako tak čisto.


Strava a stravování

Byli asi 2 večeře , že jsme si opravdu nevybrali. zůstal chleba se zeleninou. Ovoce : pomeranč, jablka a datle. Veliký problém s vodou,. Do dob ubytování nem nechtěli dát ani 2 dcl vody. Děti prečeli žízní a až pak jsme si mohli dát po skleničce, Tenhle problém byl po celý čas ubyt. Vody v barelu bud nebyla anebo byla teplá.


Vybavení, služby a personál

Pro děti tobogán - hodně prudký a není pro prcky. Klouzačky, dětské hřiště na všech stranách komplexu. Animace pro české a slovenské děti nic moc. Jenom německy a rusky.


Pláž a moře

to nemá chybu, ALe lehátka jsi lidé obsazovali už večer, takže ráno nebylo v 1 a 2 řadě skoro nic volného.


Okolí hotelu

poušť a špína, Ale v komplexu čisto na 99%


Celkový dojem

nic moc


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Caribbean World Resort Soma Bay

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h