Detail recenze: Hotel Caribbean World Resort Soma Bay

  Egypt, Hurghada, Soma Bay

4/5

Petra:
Na dovolenou jsme odjížděli (po přečtení některých recenzí s malými obavami, ale zcela zbytečnými) si odpočinout a vypnout od každodenního pracovního shonu, což se nám také podařilo.

Ubytování

Krásné a čisté. Prostorný pokoj i koupelna s wc, terasa. Příjemný byl fén a trezor s jednoduchým ovládáním. Pro někoho možná i televize, ale my jsme ji nesledovali. Každý den čisté sněhobílé ručníky a osušky. Kdykoliv během dne jsme si mohli vyměnit špinavé osušky na pláž za čisté. Organizace ubytování dobrá, přijeli jsme ráno v půl 7 a pokoj jsme dostali už v 8 hod. a to bez jakéhokoliv bakšiše. Pravděpodobně to bylo ale tím, že nebyla taková obsazenost hotelu.


Strava a stravování

Jídlo jsme si vždy nějaké vybrali, ale nebyla taková nabídka jako v jiných letech. Pravděpodobně z důvodu 50% naplněnosti hotelu. Jsem dost vybíravá, ale vždy jsem si něco k jídlu našla. Jedli jsme vše včetně zeleniny a žádné zažívací problémy jsme nikdo neměli. Mrzelo mě, že nebylo dostatek ovoce, melouny vůbec, masa také poskrovnu. Samozřejmě nemůžeme srovnávat egyptskou a naší stravu, ale chvíli se to vydržet dá. Tekutin byl dostatek po celý den.


Vybavení, služby a personál

Vybavení a služby výborné, personál velice pracovitý a ochotný. Animátoři i jejich aktivity příjemné, prodejci výletů bohužel dost neodbytní. K dětem se chovají všichni velice hezky. Malý problém byly studené bazény. Až předposlední den je začali vytápět a to bylo super.


Pláž a moře

Pláž hned u hotelu, čistá, pozvolná a písčitá, ideální pro děti. Velikostí vyhovující, dostatek lehátek i slunečníků. Šnorchlovat se hned u břehu nedá, ale není problém si zaplatit výlet ke korálům.


Okolí hotelu

Poušť, nepořádek a špína, ale to není v Egyptě nic neobvyklého. Resort hotelu nádherně udržovaný, úplně jiný svět uvnitř než venku za zdmi hotelu.


Celkový dojem

Dovolená se nám moc líbila, opravdu jsme si odpočinuli. Jelikož jsme tam nejeli kvůli potápění, ale kvůli synovi, pláž byla pro něj luxusní. Také jsme měli štěstí, že jsme přijeli s rodinou, která byla v tomto hotelu již počtvrté a postupně nás zasvěcovala do jeho chodu. Doufám, že se do hotelu opět někdy vrátíme :-)


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Caribbean World Resort Soma Bay

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 11–18 h