Detail recenze: Hotel Caribbean World Resort Soma Bay

  Egypt

4/5

Mirek:
Celkově mohu říci, že hotel Caribbean World, splnil očekávání. Určitě jsem nečekal evropskou pětihvězdičkovou kvalitu, ale jako čtyřhvězdičkový arabský plážový hotel to je dobré. :-) Celkově počasí bylo dobré, akorát je potřeba počítat s tím, že v zálivu Soma Bay skoro denně fouká. Při vyšších teplotách je to celkem fajn, ale z jara a na podzim to nemusí být vždy zrovna příjemné pro koupání a opalování.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Pokoje prostorné a za malý bakšiš, denně krásně uklizeno i s "uměleckými" výtvory pánu pokojských. Denně čisté ručníky. Postele pohodlné i přistýlky pro děti vyhovující. Spokojenost. V televizi najdete i českou Novu, což je fajn.


Strava a stravování

Restaurace na dobré úrovni, při větším počtu hostu problémy s místem v hlavní restauraci, ale mají to pod kontrolou a usazují hosty ke stolům, jak je volné místo. Strava dobrá, zejména ryby a mořské plody umí udělat úplně úžasně. V plážové restauraci Tortuga dostanete i hranolky. Ovoce málo, zeleniny však dostatek. Doporučuji využít návštěvy restaurace Barbecue. v Italské jsme nebyli.


Vybavení, služby a personál

Personál úslužný a milý. Kdykoliv jsem něco potřeboval hned bylo uděláno. Je třeba počítat, že za všechno co pro vás udělají čekají nějaký bakšiš. Nemůžeme se tomu divit, když známe jejich měsíční platy....


Pláž a moře

Pláž čistá upravená, slunečníků dostatek, akorát, pokud chcete první řadu, musíte si ji obsadit do 8 hodin ráno nebo večer podplatit personál pláže, aby vám lehátko v první řadě zajisti :-) moře čisté, krásné s pozvolným vstupem, vhodné i pro malé děti


Okolí hotelu

Vedle hotelu se staví Caribbean World II. jinak nečekejte v okolí hotelu vůbec nic.


Celkový dojem

Velmi dobrý. byl jsem v Egyptě už 5 x a tento hotel patří doopravdy k těm lepším. Doporučuji.


Hotel vhodný pro:

  • Seniory
  • Rodiny s dětmi
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Caribbean World Resort Soma Bay

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h