Detail recenze: Hotel Centro Vacanze Villaggio S. Francesco

  Itálie, Benátsko, Duna Verde

3/5

Cena
od 465 Kč/os
Nadja:
Celkem příjemná dovolená spíše pro nenáročné, ale dá se :)) Prázdninové centrum doslova žije, 2 bazény v provozu zdarma, menší aquapark přímo vedle mobilhome za slušnou cenu i se servisem. Dobré nákupy, služby na každém rohu.

Ubytování

Mobilhome od CK V**** jsou zastaralé, jen tiše závidíte sousedům od německých agentur. Zatuchlé, omšelé, matrace byli dost cítit, ale fakt je, že je to u moře a vlhké prostředí udělá své. Já osobně i na radu delegátky chodila do umýváren, které byly prostorné a nové, v super stavu a hlavně na každém rohu.


Strava a stravování

Měli jsme polopenzi : snídaně, polévka k obědu, večeře. Ženský vařily ve stanu v tom vedru. Snídaně normálka, polévku předali ráno se snídaní a my si brali do ledniček...komplet ze sáčku, naředěné, nepoživatelné od poloviny týdne jsem si je již nebrala. Někteří měli i zažívací problémy, zřejmě kvůli skladování (nažluklý tuk apod.). Večeře např...zamražené špaňeláky po uvaření rozpadlé...apod. Rozhodně nedoporučuji, kousek je naprosto skvěle zásobený obchod, kousek za kempem skvělá zelenina. Ač jsem nechtěla, raději jsem vařila...kvůli dětem ...tolik k polopenzi


Vybavení, služby a personál

Služby hodnotím 5 hvězdičkami jenom kvůli delegátce paní I. Medvecké. Vždy k dispozici, vše obratem zařídila, pomohla..byla trochu akurátní, ale vzhledem k počtu i uspořádání a pravidlům v kempu naprosto respektuji a zároveň obdivuji.


Pláž a moře

Pláž jílovitá, v moři hodně kalno, kameny. Raději jem chodila do aquaparku. Paradoxně velmi drahý plážový servis naprosto neodpovídající stavu a vzhledu pláže.


Okolí hotelu

Super obchody, cukrárny, restaurace vše OK. Diskotéka hned vedle mobilhome, velmi hlasitá do tří do rána, ale dalo se to. Hezká hudba ani v noci neuškodí.


Celkový dojem

Příště bych jela jinam. Celkový dojem z okolí kazí ubytování.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno