Detail recenze: Hotel Chalet Edelweiss

Rakousko, Horní Rakousko, Gosau

5/5

Cena
od 1 215 Kč/os
Mirča:
Bylo to moje první lyžařská dovolená v zahraničí. Lyžování v české republice a v zahraničí ať už v Itálii či Rakousku se dle mého názoru nedá srovnat.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Co se týče ubytování, apartmány jsou příjemné, skromnější, žádný luxus, ale naprosto vyhovující. Jelikož jsem cestovali 4, měli jsme 4lůžková apartmán, který byl vybaven chodbičkou, koupelnou s wc, ložnicí a společným pokojem se 2-mi lůžky a kuchyňským koutem. Kuchyňzařízena byla dostatečně.


Strava a stravování

Edelweiss neposkytuje stravování, ale jsou v apartmánech vybavené kuchňky na vaření. Dole v domě je k dspozici hospůdka s barem, ale při našem pobytu bylo zavřeno.


Vybavení, služby a personál

V domě se nachází sauna, tka je opravdu perfektní, kde ji mohou zákazníci využit v ceně pobytu, společenská místnost s krbem a lyžárna. Co se týče personálu, mám pocit, že majitelka se stará sama i obsluhuje recepci.


Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky

Na sjezdovky jsme dojížděli autem, nicméně cca 80m byla u Edelweisse zastávka skibusu. V této oblasti se dá lyžovat ve dvou místech, ve níže položená stanice Hornspitz se nachází cca 2km od Edelweissu. Jinak my osobn jsme jezdili autem cca 10km přímo pod vrchol. Sjezdovky byly perfetkně upravené, radši jsme jezdili zrána kdy byly upravené. Měli jsme skipas na celou oblast, takže opravdu spokojenost.Cena skipasu se pohybuje 3 denní cca 100eur, měli jsme jej zakoupený přímo u ck, ale samozřejmě lza zakoupit i na místě. Běžecké tratě jsou k dipsozici přímo u domu a táhnou se podél cesty ke sjezdovkám.


Okolí hotelu

Ve vesniččce Gosau toho vyžití až tolik není, objevili jsme tam pizzerii, asi jen 2 hospůdky, obchod a u školy byl k dispozici bazén pro veřejnost.


Celkový dojem

Určitě doporučuji využít perfetkního lyžování i ubytování. Samozřejmě jsou v místě i možnosti lepších ubytovacích kapacit pro náročné.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež
  • Odpočinek
  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes zavřeno