Detail recenze: Christina Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Kissamos

2/5

Cena
od 9 990 Kč/os
Patrik Kunc:
Velmi skromný hotel, který nemá kromě jednoho bazénu a zoufalého přespání svým klientům co nabídnout.

Ubytování

Tento hotel si v žádném případě nezaslouží 3 hvězdy. Spíše bych jeho pokoje srovnal s dosti podprůměrným apartmánem v Chorvatsku a ještě bez kuchyňky. Pokoje jsou tak malé, že se tam kromě postelí již nic dalšího nevejde, např. my s manželkou jsme vedle sebe ani nemohli projít a to jsme normálně rostlí lidé. V koupelně je miniaturní sprchový kout, který se zadělává závěsem, takže kromě toho, že po sprše, kdy často neteče teplá voda máte v koupelně malou potopu, tak se na Vás ten závěs ještě při sprchování pořád lepí !!! V umyvadle z kouhoutků teklo minimum vody, ať jste točili jak chtěli. No a pro jistotu nám první tři dny nefungovala karta od pokoje. Musel nám chodit otevírat recepční.


Strava a stravování

Hotel nemá svou vlastní kuchyň, pouze vozí jídlo odněkud z vývařovny a sám si ho přihřívá. Hrozný výběr, jak snídaní, tak věčeří, takže jsme po druhém dni raději začali chodit do restaurace Kostas, která je cca 30 metrů přes ulici. Zde ochota personálu i jídlo super.


Vybavení, služby a personál

Vybavení hotelu kromě bazénu, který je opravdu čistý úplná nula. Personál sice na sobě neměl, ani uniformu, takže šel stěží odlišit od ostatních spolubydlících, ovšem byl usměvavý a ochotný.


Pláž a moře

K pláži se jde po schodech cca 30 metrů, kde se nachází miniaturní pláž patřící k hotelu. Před ní jsou však v moři kameny, takže se do něj nedá vstoupit, jinak než popojít cca 50m doprava nebo doleva. Zde větší písčité pláže s lehátky za poplatek s pozvolným vstupem do krásně čistého može. Bohužel v době našeho pobytu foukal celý týden tak silný vítr, že vlny v moři byly pouze pro silné muže a to tak na 10 min.. Kdyby nefoukalo, tak celkem pohoda.


Okolí hotelu

V okolí hotelu spousta taveren, kde výborně vaří. Dá se zapůjčit i auto, čtyřkolka či kolo za rozumné peníze. Dá se jet na spoustu výletů, protože Kréta je bezpečná.


Celkový dojem

Řecko asi už nikdy, zůstaneme u Egypta, kdy za stejné peníze máme all in a ještě daleko lepší vybavení hotelu a úžasné moře.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h