Detail recenze: Hotel Club Dar Naouar

  Tunisko, Gammarth

4/5

Cena
od 9 890 Kč/os
V.Pelcman, Děčín:
Pro hodnocení jakékoliv dovolené jsou zásadní vlastní schopnosti účastníka. Někdo se nedokáže zabavit, a pak hledá chyby všude okolo, jen ne u sebe! Kdo je přizpůsobivý, tak se mu může líbit vždy a všude! Důležité je i počasí, ale hlavně zdraví. My jsme se asi nedostatečně (ukvapeně) seznámili s tím co nás asi čeká, a byli jsme, chvíli, překvapeni. Přitom nejsme žádní nováčkové(36 zahraničních dovolených u moře)! Pak jsme se aklimatizovali a máme pěkné zážitky.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Bungalovy musely být, nové, velmi pěkné. Nyní je již mnohé staré a poškozené- to nám ale moc nevadilo.


Strava a stravování

Strava byla, i na tříhvězdičkový hotel, velmi dobrá. Plně odpovídala (all inclusive) i hotelům vyšší kategorie Řecko, Turecko, Tunisko...- sortiment, kvalita, čistota.


Vybavení, služby a personál

Vybavení apartmánů není pro snoby, ale vyhovovalo i nám, kteří jsme dost nároční. Služby personálu byly velmi dobré na odlišné kulturní podmínky Tuniska! Sportovní zařízení je dostatečné, animacím, zásadně, neholdujeme (ale nijak moc nás neunavovali- možná někdy hlukem). Bazén byl skvělý!


Pláž a moře

Moře je zde, zatím, dost čisté (minimum hotelů). Na pláži nebylo, i za min.počtu lidí, snadné najít nepoškozené lehátko. Čistota pláže nebyla dost velká (přitom se tam povalovalo dost lidí z půjčovny potřeb). Pláž je od hotelu dost daleko, ale kam spěchat? Se vstupem do moře se nedá nic dělat (dost pozvolné klesání dna). Celá pláž je dlouhá asi 8- 10 km, a téměř pustá (po sezóně). Ve vybavení bychom oželili motorové čluny a čtyřkolky!!!


Okolí hotelu

Hotel je situován v téměř pustém okolí. Procházet se lze jen po silnici, ale všude je tma. Jeden obchod je vzdálen asi 50 min., v areálu obchůdky s nepochopitelným sortimentem(džíny, ...). Problém, nejen Tuniska, jsou odpadky mimo pozemky hotelů.


Celkový dojem

Architektura a uspořádání hotelových zařízení se nám moc líbilo. Personál velmi vstřícný (kulturnost domácích rekreantů je dost nízká- nemám na mysli zvyklosti, ale čistotu). Silně nás poznamenala skutečnost že naši rekreanti mají mizivý zájem o výlety. Měli jsme v plánu účast na několika ale prý se nenašlo dost zájemců- museli jsme si pomoci sami(dražší, ale zážitky které se jinak nezískají). Byli jsme spokojeni, ale měli jsme se lépe seznámit se životem v arabském světě, na "vlastní noze"! Mohlo to být ještě lepší.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno