Detail recenze: Hotel Club El Bousten

  Tunisko, Hammamet

3/5

Cena
od 10 990 Kč/os
Roman:
Hotel na pěkném místě, pěkná pláž a moře. Ubytování v pohodě. Zato stravování je nejhorší, jaké jsme kdy zažili. Špinavé nádobí a sklo. Musíte čekat než "umyjí skleničky a příbory", někteří tam jedli dvěma noži. Lidi chodí po jídelně, hledají ubrousky, příbory, slánky, přebírají talíře. Další klienti chodili jen na snídani, pak jedli v restauracích pochopitelně za peníze. All inclusive - hrůza, odstojíte frontu u jedoho baru a než přijdete na řadu nemají sklo. Jdete k druhému baru, kde není fronta, ale tam také nemá sklo. Když jsme sehnali skleničky a dali jsme si červené víno a potom si šli pro další, tak už neměli. To samé bylo u ostatních nápojů. Chcete rum-cola, nemá, dáte si whisky-cola ovšem jen jednou, pak zase nemá, odejdete. Podle nás se o All Inclusive vůbec nedá mluvit. Omlouvat organizační nedostatky a špinavé nádobí tím, že to je jen *** hotel není správné!! Stejně jako názor "Co byste chtěli za málo peněz?", neznamená, že budu jíst nožem ze špinavého talíře a prostojím část dovolené ve frontách (cena bez slevy byla kolem 15.000,- za 8 dní).

Ubytování

Všude čisto, denně úklid, klimatizace OK.


Strava a stravování

Bitvy o maso (kuře), musíte vystát několik front (pití, zákusky, ovoce). Jídlo docela chutné. Jeden den červený meloun, další zelený nebo žlutý, další den jablka a tak dokola. Jednou byly broskve, ale ty jsme pouze viděli. Pozitivní bylo, že jste dostali kdykoli 1,5 l balené vody.


Vybavení, služby a personál

Vybavení dobré, personál až na vyjímky neochotný a líný. Pro tolik lidí nedostatečný počet vidliček a skleniček. Bar na pláži byl, ale byl zavřený po celou dobu. Vůbec nestíhali obsluhovat takové množství lidí. Dobrá práce animátorů a péče o děti (i české).


Pláž a moře

Perfekní, ideální pro děti.


Celkový dojem

Spíš negativní. Napsat, že to je pro méně náročné klienty, je přehnaně dobré hodnocení.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h