Detail recenze: Hotel Club El Bousten

  Tunisko, Hammamet

3/5

Cena
od 9 890 Kč/os
Petr :
Naprostá katastrofa hotel plný arabů,kteří nemají s civlizací nic společného,kultura stolování nulová.Zhruba jich bylo 1000 tak si to asi dovedete představit jak to vypadalo v jídelně pojejich nájezdu.Ubytování odpovídá maximálně 2*a to ještě přidávám.Všude smrad a špína. V jídeně a na toaletě u jídelny švábi a docela velké u wc na pánské toaletě lejno jak od koně,moč po zemi a.t.d.Nechápu jak tento hotel může někdo chválit,to asi proto,že nebyl někde jinde.Co je pěkné tak jedině zahrada a pláž.Po příletu,následoval rozvoz klientů do hotelů a někteří nedostali ubytování, které si zaplatili tak že šli asi do horšího,do lepšího pochybuji,protože hotely plné.Delegátka Simona také nic moc nepodávala základní informace.Recenzím,které jsem četl od jiných klientů před odletem jsem nevěřil,protože nejsem náročný člověk,ale po příletu jsem se přesvědčil o skutečnosti absolutní hnus.Těm co se tam chystají a nevěří recenzím přeji krásnou dovolenou.Pro upřesnění termín dovolené byl od 28.6-5.7.2013.PETR.

Ubytování

Když nedáte bakšiš tak se nic moc neuklízí.Když dáte tak máte ustláno i s ozdobou,ale vlasy po předchozích klientech zůstanou.


Strava a stravování

První tři dny jsme skoro nejedli, protože všechno snědli arabští klienti no vlastně nesnědli pouze nandali a pak nechali na stole. Po jejich odjezdu už bylo i sem tam maso tedy játra.Jídla pálivá takže nic moc pro děti.Pozor na bar u pláže,tam se dávají nápoje do použitých kelímků.


Vybavení, služby a personál

Za bakšiš udělají vše,ale najdou mezinimi i slušní


Pláž a moře


Okolí hotelu


Celkový dojem

Nevím co víc dodat,absolutní katastrova.Nebyl jsem v Tunisku poprvé,ale tohle bylo opravdu srašné.


Hotel vhodný pro:

  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno