Detail recenze: Hotel Club El Bousten

  Tunisko, Hammamet

3/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Bimbo:
Tak jako spousta ostatních hodnotících i my jsme odjížděli na dovolenou s jistými rozpaky. Nicméně již druhý den jsme museli uznat, že obavy, které v nás vyvolali negativní recenze hotelu nebyly na místě. Hotel byl v době našeho pobytu koncem září téměř prázdný, takže všeho bylo dost a bez front. Oproti jiným hotelům je hotel přímo na pláži. Po celou dobu nás provázela milá a usměvavá delegátka Veronika a i personál hotelu byl milý a usměvavý. Rádi se do hotelu vrátíme, ovšem ne v plné sezoně, protože se domníváme, že v tuto dobu kapacitně nestačí ani jídelna, ani bar a asi ani pláž. Místní prodejci zájezdů byli docela dotěrní a vlezlí.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Ubytování skromné, na přespání dostačující, pokoj s vlastním sociálním zařízením, koupenou s vanou, vybaven starším nábytkem a dále lednicí, TV (bez česky mluvených programů), klimatizace (mimo sezonu mimo provoz). Každý den uklizeno, ustláno, ručníky vyměněny.


Strava a stravování

Každý si vybral na co měl chuť, k snídani sice výběr jen z jednoho druhu salámu a sýra, ale k tomu kuchtík připravoval čerstvá volská oka, a na terase něco jako langoše. K obědu i večeři zase bylo grilované maso a k tomu všemu výběr ze salátů a úžasných zákusků. Na odpolední svačinu v baru byly čerstvé palačinky a džemem a čokoládou a v noci na druhou večeři pizza. Jídlo bylo chutné a pokud někomu nevadí pálivé a kari koření tak byl spokojen. Strava odpovídala ceně pobytu. Chyběli popisky jídel.


Vybavení, služby a personál

Skromné, starší, ale funkční. V době našeho pobytu mimo sezonu již nefungovali masáže, ale to ani nevadilo. Dále dva bazény, jeden se skluzavkami + dětský. Personál stále usměvavý, příjemný. Animátoři - parta lidí s úžasnou výdrží a elánem do života, přes den zajišťovali animační programy jako cvičení na pláži, volejbal, vodní polo, šipky a další aktivita a večer pokračovali tančením pro děti, dospělé a zábavným programem.


Pláž a moře

Písečná pláž přímo u hotelu s pozvolným vstupem do vody, moře krásně čisté a teplé, lehátka a slunečníky v ceně pobytu, vodní sporty na místě za poplatek. Chyběli informace o teplotě vzduchu a vody.


Okolí hotelu

Katastrofa, nemám slov :-(


Celkový dojem

Spokojená dovolená, v době mimo sezonu doporučuji všem nenáročným klientům. Cena odpovídala kvalitě poskytovaných služeb. Obrovské plus je za polohu hotelu přímo u pláže, že člověk nemusí chodit nikam daleko, není odkázán na různé dopravy z hotelu na pláž a v podstatě nejpozději během 5 minut po odchodu z pokoje leží na pláži, nebo se koupe v moři.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h