Detail recenze: Club Hotel Baja Sardinia

  Itálie, Sardinie, Baja Sardinia

2/5

Cena
od 820 Kč/os
Krystof Košler:
Tento hotel potřebuje nutně celkovou rekonstrukci. Ventilací proniká do pokojů zápach ze septiku. V koupelně byla prasklá vana a při potřebě na WC je třeba mít hlavu téměř v umyvadle. Naštěstí máme více jak 175 cm. Ti menší si musí dát hlavu pod umyvadlo. Všude po zdech praskliny. Špatný přístup do moře ze soukromé pláže. Postrádali jsme i lístek v češtině, když ho mají v angličtině, němčině a dokonce už i v ruštině. Pokud neumíte cizí jazyk, tak se nenajíte. Cena za ubytování neodpovídá skutečnosti. Jediné pozitivum - příjemný personál, i když o čisté osušky jsme si museli říkat sami. Nedoporučujeme. Cestovní kalnceřá to má předražené. Také se do jedné v noci nevyspíte, protože pod okny hraje v otevřeném baru klavírista. KK

Ubytování

Neodpovídá ceně


Strava a stravování

Kdo má rád mořské plody, ten si užije. Dorty byly výborné. Podařilo se nám zhubnou, protože mušle a krevety nejíme z příloh byla většinou jen zelenina.


Vybavení, služby a personál

Zastaralé. Personál velmi slušný.


Pláž a moře

Špatný přístup do moře. Moře čisté, ale všude medůzy.


Okolí hotelu

To to zachraňovalo. Když pršelo, neukousali jsme se nudou.


Celkový dojem

Nikomu bychom to nedoporučovali. Nebo tak za třetinu ceny.


Hotel vhodný pro:

  • Všechny

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h