Detail recenze: Club Hotel Flora

  Turecko

4/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Luboš P.:
Před rozhodnutím, kam přesně letos k moři, jsme zvažovali jednotlivé možnosti na základě českých i mezinárodních recenzí. V hledáčku jsme měli dovolenou do 14 tis. Kč za osobu v lokalitách Malorky, Řecka, Tuniska, Bulharska a Turecka. Bodrum jednoznačně vyhrál :-)

Ubytování

Hotelové pokoje po viditelné rekonstrukci (postele, skříň, klimatizace, okna..).


Strava a stravování

Vždy pestrá nabídka formou švédských stolů. Každý si najde své - slané, sladké, studené teplé pokrmy. Jídlo se pravidelně opakovalo - ne, jak tu někdo psal, že se pokaždé servírovalo to samé.


Vybavení, služby a personál

Hotel měl k dispozici wifi - signál kolem bazénu a v lobby. Samotné lobby taktéž na úrovni. Bazén jsme nenavštěvovali (raději jsme dávali přednost moři, když už jsme u moře :-), nicméně "bazénisti" si na své asi taky přišli - rozdělen na větší bazén a menší brouzdaliště, kolem snad dostatek lehátek (nevychovanci se nezapřeli a samozřejmě si "rezervovali" lehátka položením ručníku daleko před tím, než se k bazénu vypravili..). S personálem maximální spokojenost!! Kluci za barem milí a ochotní, personál v restauraci neustále ve střehu, zda někdo něco nepotřebuje. Několikrát denně po celém areálu zametali, uklízeli.. Animační program hotel nenabízel, za což jsem byl i raději. Večer hrála z baru hudba, podávali se různé alko a nealko nápoje, každý se zabavil po svém. Koneckonců dostatek zábavy byl v celém okolí hotelového komplexu.


Pláž a moře

Hotelový plácek na pláži žalostně nedostačující, málo lehátek a slunečníků, o odpadcích kolem nemluvě. Toto je jediný záporný bod, který jsme zaregistrovali. Byli jsme o tom dopředu z recenzí informováni, a tak jsme s tím počítali. Co jsme ale netušili, že letos byly nově všechny (hotelové) pláže označeny jako "veřejné". Takže stačilo ujít 100 metrů a člověk se dostal k upraveným a čistým plážím dalších hotelů, kde se mohl uvelebit :-) Moře super - žádné medúzy a podobná havěť :-)


Okolí hotelu

Bodrum je letovisko bohatých Turků. Když člověk odhlédne od odpadků, které sem tam viděl na zemi v méně udržovanějších částí, není toho moc co vytknout. Všude dostatek obchodů, ulice, kde bylo večer opravdu živo. S tím se pojil i dostatek "lákačů" na jejich produkty/zařízení, stačilo ale říct "jok sól" (turecky "ne, děkuji") a dali pokoj :-) Pro zájemce o poznání samotného Bodrumu doporučuji navštívit Amfiteátr a jejich pevnost, kde je bohatá výstava nalezených antických artefaktů.


Celkový dojem

Bodrumem, hotelem a dovolenou jsme byli nadšeni. Absolvovali jsme taktéž výlet na řecký Kos. Strávili jsme příjemnou, pohodovou dovolenou a snad se tam opět někdy zpátky podíváme :-)


Hotel vhodný pro:

  • Páry
  • Mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h