Detail recenze: Club Hotel Nena

  Turecko, Side, Kizilagac

4/5

Pavel:
Pláž krásná,prostředí hotelu také ucházející,zejména krásná zahrada,ale služby no na 5* rozhodně ne.

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Male pokoje v bungalovu,klima,bar,tv pěkná koupelna,škoda,že personál ani jednou za pobyt neutřel prach či nevynes koš.


Strava a stravování

Všade samej rus.Hotel má sice 5*, ale personál jí bežně v jídelně s hosty, pořád někde něco chybí jelikož mají na vše přeci dost času a pokecat s kolegy je přednější.Vůbec není vyjímkou,že příde barman od bazenů a nabere všechny banány atd.Snídaně je od 7 , ale dělat palačinky, vejce atd začínají běžně až kolem 8.Večer frontu u zátarasu do jídelny, po vpuštění následuje úprk ruských turistů na grilované maso,čímž toto mizí a požději příchozí bud počká cca 30 min na dogrilování jiného(na 1000 lidí je jeden gril) nebo to vzdá.Odpoledne klidně chodí do jídelny lidé v mokrých plavkách takže bylo bežné,že po dosednutí jsem byl okamžitě mokrý a to i večer.


Vybavení, služby a personál

Barman ač jsem měl allincl chtěl za míchání koktejlu z místnich alkoholů peníze.Jinak nabíd vodku a džus.Pokud stál ve frontě turek,okamžitě byl upřednostněn a dokonce měli i jinoi barvu narámků.jinak milý,vstřícní a připravení kdykoliv pokecat.


Pláž a moře

Plaž jediná super věc pominu li rybičky,ale to je prostě příroda byly všade ve vodě.Pokud nebudete stále podupávat vykoušouvam do nohy diru.Jinak je tam molo kde je žebřík do vody a možnost i skákání.Voda jde poměrně strmě do hloubky,takže děti tu asi nemají moc dobré vyhlídky na koupání.


Okolí hotelu

děs nikde nic,náš hotel byl na konci cesty která dál nevedla.Kolem pustina,jen par dalších hotelů a pouze bazary s oblečením a sladkostmi.Nikde žádná kavárna,kebab či místní krámky.Nic jen bordel,a konec světa.


Celkový dojem

No jelikož mě byl hotel vnucen po příletu mám ještě dojem zkalen vztekem ale přesto bych to nedoporučoval lidem co mají rádi lepší druh služeb a ubytování.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Club Hotel Nena

Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes zavřeno