Detail recenze: Hotel Club Lookéa Salammbo Hammamet

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

4/5

Cena
od 9 625 Kč/os
Apolena:
Do tohoto hotelu jsme se vrátili po čtyřech letech (červen 2009) a byli jsme zklamáni.

Ubytování

Čistý pokoj bez závad, vždy uklizený, ručníky a osuška měněny každý den. Uklízečky milé a usměvavé.


Strava a stravování

Hodně jídla, vždy je z čeho vybírat, jídlo čerstvé a chutné, ovoce a zelenina, saláty, dušená zelenina, maso kuřecí, krůtí, hovězí, skopové, ryby, mořské plody - no nevím, jak zde někdo psal, že si nemohl vybrat.


Vybavení, služby a personál

Vše bylo OK až na jednoho číšníka v jídelně (Sami), u večeře jsme si vybrali předkrm, odnesli talířky na stůl (na stole nebyla žádná rezervace ani láhev s vínem nebo vodou a nikdo u stolu neseděl) a odešli pro hlavní chod. Když jsme se vrátili ke stolu talířky s předkrmem na stole nebyly (odnesl je někam Sami), tak jsme jsme je museli hledat - byly až o 3 stoly dále - tento číšník nám nic nevysvětlil, jen se blbě uculoval a ke stolu posadil nějaké starší francouzy. Nevím, proč to udělal, nic nám nevysvětlil. Takový přístup jsme ještě nikde nezažili. Animátoři se zajímali jen o němce a francouze a byli nejslabší, co jsme v Tunisku zažili.


Pláž a moře

Pláž byla neuklizená - všude plno koňského a velbloudího trusu. Pokud byly v moři občas nějaké řasy, přešli jsme kousek dále, kde už nebyly. Moře krásně teplé.


Okolí hotelu

V přímém okolí hotelu čisto, kousek dále už špína a odpadky, ale to je v Tunisku normální. Za 4 TD se dá dojet taxíkem do Yasmine Hammametu a za 7 TD do "starého" Hammametu, kde se dá dobře nakoupit.


Celkový dojem

Do tohoto hotelu jsme se hodně těšili, protože se nám zde v roce 2009 velmi líbilo. Po letošních zkušenostech už do tohoto hotelu nepojedeme a ani bych ho nedoporučila svým známým.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h