Detail recenze: Hotel Club Rasputin

  Turecko, Alanya, Avsallar

2/5

Cena
od 10 084 Kč/os
Helena:
Odpovídající třem hvězdám

Fotografie od autora recenze


Ubytování

Hotel na první pohled moc hezký, ale nesmíte moc otevírat oči, aby jste si nevšimli odpadávající omítky a rozpadajících se krovů apod. Pokoje čisté, klimatizace fungovala, bydleli jsme daleko od silnice, takže hluk jsme neslyšeli


Strava a stravování

tak to bohužel byla katastrofa, 2x týdně vnitřnosti, 2 x týdně grilování, kdy přímo před náma tahali z krabice zmrazené tyčinky, z mletého, či co....jinak rýže, hodně kořeněné, na výběr vždy pouze jedno jídlo, švédský stůl je pouze se zeleninou,ovocem,ubrusy bohužel rovněž katastrofa. ZÁVĚR - tady rozhodně nestloustnete.... Chápu, že pokud jedu k moři za cenu, kterou jsme platili, což je 36 tis za 4 členou rodinu, tak se cena musí někde projevit a někde se musí ušetřit.


Vybavení, služby a personál

personál velmi příjemný, animátoři až moc aktivní, ale to je můj osobní problém, chtěla jsem mít klid.


Pláž a moře

cesta podchodem nic moc, ale zase to není daleko pro děti to docela šlo, ale pláž malá s žádným vyžitím a na okolní pláže se jít nedá,patří k jiným hotelům, na druhou stranu je tam dost lehátek i slunečníků, takže když jdete s dětmi, nemusíte se o nic starat....moře čisté a teplé


Okolí hotelu

nepořádek


Celkový dojem

pro dovolenou s dětmi celkem slušné,rusové byli v pohodě, my s nimi neměly jediný problém, až při výměně turnusu se objevila rodina, která se stravovala přesně, jak již bylo popsáno.......Sečteno - podtrženo nebýt stravy, která je opravdu velkou slabinou celé naší dovolené, byla bych hodně spokojená.


Hotel vhodný pro:

  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Kamila Brzobohatá
Kamila Brzobohatá
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 410
dnes 8–18 h