Detail recenze: Hotel Club Rasputin

  Turecko, Alanya, Avsallar

2/5

Cena
od 8 552 Kč/os
Pavla:
Absolutně neodpovídá nabídce CK.

Ubytování

Nafocené pokoje v katalogu jsou z doby nové výstavby.V současnosti jsou pokoje a příslušenství dosti opotřebované,závady na klimatizaci,sprchách,lednicích jsou neustálé a personál je neřeší.


Strava a stravování

Malá obměna jídel,nic závratného nečekejte.Kulinární zážitek zde nezažijete.


Vybavení, služby a personál

Naprostá ignorace máteli jakýkoliv problém v pokoji.Jinak obsluha baru i v jídelně v pořádku.Bazén a tobogán fajn,ale pouze do 19 hod.V hotelu není žádný mini market,stolní tenis,ani služba lékaře či prádelny jak je uvedeno v katalogu.Animátoři tragédie.Zmrzlinu pro děti jsme chodili kupovat na benzinku asi 500m od hotelu.Delegát k ničemu prodá vám předražené výlety a pak už se mu ani nedovoláte.


Pláž a moře

Na pláž musíte podchodem-schody v mokrých botech kloužou .Vylezete do hnusného bordelu a musíte jít ještě nejméně 300m na pláž.Na pláži taky nic pěkného odpadky se válí všude .Záchody jsou ale čisté.Vstup do moře samý šutr,takže pro děti místy až nebezpečné.Moře celkem čisté a teplé.


Okolí hotelu

Jedním slovem bordel.V okolí se staví,takže hluk ,prach a odpadky.


Celkový dojem

Nejezděte s Pantourem.Club Rasputin tak o hvědu méně opravdu jen pro nenáročné.Rozhodně nedoporučuji starším lidem a rodinám s malými dětmi-je tu spousta schodů a vše je od hotelu daleko.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h