Detail recenze: Club Side Coast Hotel

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Roman:
Celkem slušné, počasí perfekní, už není tak vedro a moře je teplé. Pro nás ideální termín. Jen si příště vybereme hotel z této oblasti snad s klidnějším okolím. Návštěvníci jsou tvoření z různých skupin, nikdo nepřevažuje - němci, rusové, ostatní. Čechů bylo jen minimum, aspoň v našem termínu.

Ubytování

Hotel je komplex tvořený z několika budov, některé jsou pospojované, některé samostatné. Ubytování celkem v pohodě, ubytovali nás v nejvyšším 4 patře, pokoj byl měnší, díky bydlení pod střechou. Miniaturní balkón.Poznámka: nemají na pokojích "manželské" postele, takže každý na svojí :-).


Strava a stravování

Jídlo perfektní, místa v jídelně je méně, některé části jídelny jsou uzavřené, takže byl především na večeři problém sehnat místo. Jen němci, asi díky bakšišům, měli místa vždy rezervovaná.


Vybavení, služby a personál

Standardní vybavení, Wi-Fi funguje jen v okolí recepce, na vzdálenejší pokoje "nedosáhne". Uklízení pokojů velmi slušné. Na pláži je perfektní člověk, který se stará o lehátka. Úklid výborný. Číšníci občas nestíhají uklízet stoly, ale je pravdou, že někteří hosti jim to stěžují co se dá, zůstavá po nich docela slušný nepořádek. Jako nejhorší se jeví "animační" program, pořád Vás někam nahánějí, snaží organizovat. Na pláži pořádají turnaje ve volejbalu a nahlas pískají a vyhlašují výsledky. Takže pokud si chcete na pláži "zdřímnout", lze to jen mezi zápasy.


Pláž a moře

Umístění hotelu je cca 350 metrů od pláže, lze dojít pěšky, nebo využít dopravu (VW Transporter), který jezdí stále mezi hotelem a pláží. Pláž je písečná s velmi pozvolným klesáním, perfektně čisté a teplé moře. Na pláži je docelo dost přeplněno, ale dá se to.


Okolí hotelu

V okolí hotelu vede hlavní silnice a stále po ní jezdí auta. Takže pokud máte okno do silnice, nelze je otevřít. Pokud máte okno na jinou stranu je slyšet zase animační programy z vlastního hotelu nebo i z okolních hotelů, diskotéty, bingo apod., až do půlnoci a často ještě déle. Jinak jsou v okolí z jedné strany další hotely, jeden se staví a je zde i "volná"parcela. Obchody v okolí nejsou, nejbližsí je cca 500 m. Jinak v obchodech jsou z 90% procent "imitace" triček (Adidas apod.), kabelek, hodinek apod. Klasický obchod se suvenýry nebo jídlem skoro nedajdete.


Celkový dojem

Počasí a moře v pohodě. V Turecku jsme byli podruné, jednou na jaře, ale to bylo moře ještě studené. Jen hotel jsme si mohli vybrat lepší.


Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Club Side Coast Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 10–17 h