Detail recenze: Club Side Coast Hotel

  Turecko, Side, Colakli

4/5

Lucka:
Celkový dojem je velmi dobrý.

Ubytování

Měli jsme k dispozici rodinný pokoj, dvě oddělené místnosti, prostorný, mohu doporučit pro rodinu s dětmi. Je tam méně místa na oblečení, pouze jedna velká skříň, ale není to nijak zásadní. Pokoj ale byl přímo na bazénem, takže večer hodně hluk. Každý večer hraje diskotéka nejdřív pro malé a pak pro dospělé až někdy do 23. Takže doporučuji s malými dětmi volit pokoj dál od hlavního bazénu v druhé budově.


Strava a stravování

Strava je perfektní, bohatá, velký výběr. Hotel byl narvaný, ale nikdy se nestalo, že by něco chybělo, ale je pravda, že Rusové a někteří Češi už stáli na 7 u vchodu a nesmyslně se strkali, asi kdyby na ně náhodou nedošlo. To bylo šílené. Meloun a sladkosti brali ve velkém. U snídaně kuchař dělal amolety a omelety a nestíhal, opět nenažranost některých lidí nepochopím.


Vybavení, služby a personál

Vybavení a služby v pohodě, s personálem jak kdo. Je vidět, že se soustředí na bohaté Rusáky a čekají spropitné, ale ve směs všichni příjmení, jen ta angličtina u nich pokulhává. Ale zase mluví německy.


Pláž a moře

Pláž je dál, pokud táhnete kočár, dítě, je k dispozici minibus, jezdí co 10 minut. Je ale pravda, že ráno hodně narvaný. Pěšky tak 10minut. Jinak je pláž čistá. V tento termín hodně lidí. Ležení pod plachtou je fajn pro ty kdo chtějí být ve stínu. Jinak se lehátko musí vytáhnout na sluníčko. K moři se jde docela kus po žhavém písku i přes boty se to nedá. Chybí nějaký dřevěný chodník nebo u vedlejšího hotelu stříkali cestu vodou.


Okolí hotelu

Bez výhrady, hezké zahrady, dětský koutek, bazény, vše čisté.


Celkový dojem

Velmi dobrý


Hotel vhodný pro:

  • Všechny
  • Rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Zájezdy do hotelu Club Side Coast Hotel

Raději telefonujete?

Lucie Němcová
Lucie Němcová
S výběrem nebo nákupem
zájezdu vám pomohu
565 656 610
dnes 8–18 h